2019 için En İyi Akıllı Temizlik Robotu

Okuma Süresi: 5 Dakika

En İyi Akıllı Temizlik Robotu

Günlük işlerin koşturması içinde temizliğe yeterli vakit ayıramayan ama temiz bir evden de vazgeçemeyenler için hayatı kolaylaştıran akıllı temizlik robotu ürünleri bizi büyük bir temizlik yükünden kurtarıyor. Akıllı ev aletleri arasında evinize girmesi gerek ve en çok işinizi görecek olan akıllı robot süpürgeleri inceledik. Aliexpress, Amazon, GearBest gibi sitelerden 100 binleri aşan sipariş adetleri insanların bu akıllı temizlik görevlilerine ne kadar önem verdiğini gösteriyor.


Elektrikli Süpürge arıyorsanız sizler için hazırladığımız en iyi elektrikli süpürge listemize göz atabilirsiniz

ILife V7S Pro Islak Mop Özellikli Akıllı Temizlik Robotu

Günlük işlerin koşturması içinde temizliğe yeterli vakit ayıramayan ama temiz bir evden de vazgeçemeyenler için hayatı kolaylaştıran ILife V7S Pro Islak Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge, insan gücüne ihtiyaç duymadan hem süpürme hem de silme özelliğiyle öne çıkmaktadır.

 • Kızılötesi sensörleri sayesinde derinliği algılar, yüksekten düşmez, mobilyalara çarpmaz ve engellerden kaçınır.
 • İsteğe bağlı olarak ıslak ya da kuru modu seçilebilir. Kuru modda bir süpürge gibi çalışırken ıslak modda paspas vazifesi görür.
 • Gücü azaldığında kendiliğinden şarj yuvasına döner ve şarjı dolduğunda temizliğe kaldığı yerden devam eder.
 • 8 cm’lik ince tasarımı sayesinde koltuk altları dahil dip köşe temizlik yapar.
 • 450 ml su deposu ile uzun süre temizlik yapılabilir.
 • Beton, seramik, halı ve parke dahil olmak üzere tüm zeminlerde çalışmaya uygundur.

Ilife markası 2010 yılında Hongkong’ta robot süpürge üretim ve geliştirme üzerine kurulan bir şirkettir. Aliexpress ve Amazon gibi dünyaca ünlü satış sitelerinin en çok satanlar listesinde yer alan marka, 300’den fazla mühendis ve 1000’den fazla ARGE ekibiyle alanına uzmandır.

Ilife V5s Pro Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi

akıllı temizlik robotu

Ilife V5s Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi, vakumlama ve silme özellikleri ile evde çifte temizlik isteyen kullanıcıların yeni gözdesi oluyor.

V5s Pro, sahip olduğu ekstra güçlü emiş sistemi ile çöp, saç ve tozu kolayca vakumlamayı sağlamasının yanı sıra üründe bir de ıslak silme stili yer alıyor. Bu özellik sayesinde sert zeminlerdeki kiri ve tozu kolayca temizleme olanağı sunuyor.

Temizleme ve silme işlemlerini bir arada bulunduran ürün, temizlği kolaylaştırırken zamandan da tasarruf sağlıyor. Böylece süpürme işlemi bittikten sonra kullanıcıyı bir de  yerleri silme zahmetinden kurtarmış oluyor.

Geliştirilmiş fırçasız motor ile donatılan süpürge, maximum modunda 5 kat daha güçlü emiş sağlamayı vadediyor. Süpürge, bu sayede parke, laminant ve fayans gibi farklı zeminlerde de iyi performans sağlıyor.

Süpürgede yer alan otomatik temizlik modu, kenar temizlik modu,noktasal temizlik modu ve programlı temizlik modu ile ihtiyaçlarınıza en uygun modu seçmeniz kolaylaşıyor.

V5s Pro süpürge, sahip olduğu 350 metrekarelik mikrofiber temizlik bezi ile etkili bir temizlik sunarken suyun bezdeki dengesini de koruyor. Akıllı su tüketimiyle zemini koruyup, kirleri etkili bir şekilde çıkarmayı başarıyor.

Ilife markası 2010 yılında Hongkong’ta robot süpürge üretim ve geliştirme üzerine kurulan bir şirkettir. Aliexpress ve Amazon gibi dünyaca ünlü satış sitelerinin en çok satanlar listesinde yer alan marka, 300’den fazla mühendis ve 1000’den fazla ARGE ekibiyle alanına uzmandır.

Ilife a4s Elektrikli Akıllı Temizlik Süpürgesi

temizlik robotu

Geleneksel Süpürge ile Karşılaştırma

Robot elektrikli süpürgeler, manuel temizleme ihtiyacını tamamen yerine getirmez ve geleneksel elektrikli süpürgelerin tam bir alternatifi değildir (henüz). Düzenli temizlik için gereken sıklığı ve eforu büyük ölçüde azaltırlar.

Alan Hazırlığı

Temizlemeden önce, lütfen kağıt, tel vb. hareketini engelleyebilecek nesneleri temizleyin.

Zemin Tipi

A4s kıl fırça ile tasarlanmıştır ve ince halılarla baş edebilir. Vakumun kalın halılar için uygun olmadığını ve koyu renkli zemin ve halılarla baş edemediğini lütfen unutmayın.

Harita / Gezinme İşlevi

A4s bir harita ya da navigasyon işlevi yoktur ve rastgele  çalışacaktır.

Ilife markası 2010 yılında Hongkong’ta robot süpürge üretim ve geliştirme üzerine kurulan bir şirkettir. Aliexpress ve Amazon gibi dünyaca ünlü satış sitelerinin en çok satanlar listesinde yer alan marka, 300’den fazla mühendis ve 1000’den fazla ARGE ekibiyle alanına uzmandır.

Ilife v3 Pro Elektrikli Akıllı Temizlik Süpürgesi

akıllı süpürge

Robot Elektrikli Süpürge ILIFE V3S Pro,

 • Pet tüylerine Karşı Koruma ve Otomatik Yüklenme Özellikleri için ideal bir temizlik robotu.
 • 2 Şarj modu ile çalışır : Otomatik / Manuel
 • Robot Süpürgenin düşmesini engelleyen altta bulunan uç sensörleri (> = 6 cm yüksekliğinde).
 • Temizleme Modu: Otomatik Mod, Nokta Modu, Kenar Modu,
 • Programlama Modu. Daha fazla kapasiteye sahip 300 ml toz kovası. Nano lifler Daha derin temizlik için kumaş mevcuttur.
 • Emme Kapasitesi: 600 Pa
 • Menzil Tırmanma Kapasitesi: 15mm maksimum kalite. 80-150 metrekare ev ve büyük ofisler için otomatik temizlik
 • Dayanıklı pil: 2600 mAh Li-pil uzun çalışma saatleri sürer
 • Düşük Gürültü: düşük <55dB LCD ekranlı uzaktan kumanda kolay kullanım sağlar. Çalışma durumunu gösteren ürün üzerindeki LED göstergeleri.
 • Temizlik programı: başlangıç ​​saatini ayarlayın ve her gün belirlenen saatte temizlik işlemini evde veya ofiste yapmayın.
 • Otomatik Şarj: Bu Robotik Süpürge, gücü bitince şarj tabanına geri dönebilir. Mobilyanın altındaki zemini temizlemek için 8 cm kalınlığında.
 • Darbelere karşı çifte koruma: 1. Bariyeri tanımak ve çarpılmamak için vücuttaki OBS sensörleri. 2. Vücudun bariyere dokunması durumunda, filtre ve mobilyayı korumak için öndeki Sönümleme yapısı ve TPU tamponu.

Xiaomi Roborock S50 Akıllı Temizlik Süpürgesi

akıllı robot süpürge

2’si 1 arada  süpür ve paspasla ile geliştirilmiş yüksek derecede akıllı bir ev temizleme cihazıdır. Sadece zemini süpürmekle kalmaz, aynı zamanda zemini paspas ile cilalayabilirsiniz. Enkaz veya diğer granüller hakkında endişelenmenize gerek kalmadan zeminde çıplak ayakla yürüyebileceğinizi hayal edebiliyor musunuz?

Özellikleri

●2’si 1 arada Süpürme ve Paspas

– Çift temizlik: önce süpürün ve sonra zemini paspaslayın
– Filtre, paspas pedinin, canlı bir organizma gibi su akışını kontrol etmek için yaprak olarak servis edildiğinde kökten etkilenir. 45 – 60 dakika boyunca sürekli olarak paspas yapabilir.

Akıllı Rota Planlama

Lazer Mesafe Sensörü (LDS), robotun, evinizin iç mekanlarını haritalamak için Eşzamanlı Lokalizasyon ve Haritalama algoritması ile saniyede 1800 kez 360 derecelik çevreyi tarayabilmesini sağlar ve ardından gerçek zamanlı planlama rotaları sağlar, Çevreye göre Z şeklinde temizlik

Üç Boyutlu Vakum Temizleme Sistemi

Vakum sistemi ile robot, evinizi kasırga gibi bir süper temizliği, toz, moloz, granül ya da başka herhangi bir atık bırakmadan güçlendirir, böylece temiz ve pürüzsüz bir şekilde zemin üzerinde çıplak ayaklarla yürüyebilirsiniz.

 APP Uzaktan Kumanda

Özel temizlik alanı mevcuttur, telefonunuzdaki harita ile temizlemek istediğiniz yere sadece bir tıklama

● 5200mAh Büyük Kapasiteli Pil

Robot, tam kapasite 250sq.m bir ev için 2.5 saat temizlik sağlayan 5200mAh Li-ion pil taşır

● 2000Pa Süper Emiş

Güçlü bir güçle, robot ani bir anda tüm çöpleri, çelik bilyeleri, soya fasulyesi, tozu, darı veya diğer atıkları emer.

● Yüce Yardımcı

– 2 cm’lik engel tırmanışı
– 2mm kauçuk tampon
– 360 derece LDS basınç sensörü
– 4 adet anti-damla merdiven sensörü
– 10mm lazer kenar sensörü
– yerden ayrıldıktan sonra otomatik kapanma
– Otomatik kendinden şarjlı sensör

Önemli Not:

1. Paspas yaparken, halı veya halılarda kullanmayın, özellikle tüylü, uzun yünlü halılarda, çünkü değerli halılarınızı su deposuyla çizebilir
2. Su tankı kullanıldığında 2 cm’lik engel tırmanma kapasitesi azaltılabilir

Düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz :)

   Bir Cevap Yazın