Aliexpress Paket Açılımı I Ürün İncelemeleri 2019

Aliexpress Paket Açılımı

Çin’de ki Aliexpress sitesinden ilk alışverişi 2012 yılında yapmıştım. Selfie çubuklarını Türkiye’ye ilk getiren ben olabilirim 🙂 O zamanlar üniversitedeydim ve sağa sola gezmeye gittiğimizde anılarımı ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekmek için telefonumuza selfie çubuğu söylemiştik. Selfie çubuğunun yanında telefonlar için mercekler oluyor. Geniş açı, balık gözü gibi. Bu üründen de sipariş etmiştim ama 60 gün içinde gelmemişti. Sonra dispute açmıştım ve paramı geri iade etmişlerdi. Bu siparişten yaklaşık 150 gün sonra falan pttden bi kargo gelmiş. Aşağıdaki komşuya bırakmış. Bende teslim alıp açtığımda iadesini aldığım telefon merceklerini gördüm. Tabi o zaman kargo olayı bu kadar gelişmemişti. Şimdi sipariş ettiğim ürünler ortalama 30 günde elimde oluyor.

Siparişler elime ulaştıkça ve videolarını hazırladığımda listeyi güncelleyeceğim.

Kısacası anlatbakim blog sitemde ürünlerle alakalı tavsiyeler yazmaya çalışıyorum. Aynı zaman da ihtiyacım olan ufak tefek ürünleride sipariş ettiğim için liste yapmaya karar verdim. Paket açılış videosu ve ürünlerin kullanımıyla alakalı videolar da yapmaya çalışacağım. Burada ürün kısa bilgi ve güncel fiyatlardan oluşan bir liste olacak ve siparişlerim geldikçe paylaşacağım.

Aldığım Tüm Ürünlerin Listesi – Yukarıdaki hızlı listeden istediğiniz ürün ve açıklamasına gidebilirsiniz.

Son güncellenme tarihiEylül 15, 2019 9:01 pm

Senbono S08 IP68 Akıllı Saat

En son aldığım ürün olan Senbono Marka Akıllı Saati 24 Martta sipariş ettim. Sipariş ettikten 10 gün sonra 4 Nisan da ürünü teslim aldım. Detaylıca inceleme fırsatım oldu. Video hazırlayıp eklemeyi de düşünüyorum.

Öncelikle saatin ekranının kare şeklinde olduğunu bilmeniz gerekiyor. Zaten ben bunu bilerek sipariş etmiştim. Bluetooth ile telefona bağlama işlemi için telefondan bluetooth’u açtıktan sonra saatin sağ tarafında olan tuşa 2 3 sn basmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra saat ve telefon birbiriyle eşleşiyor.

Menüsünde Adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme, spor etkinlikleri takibi, oksijen miktarı ölçme, mesajlar, telefon kamerasını yönetmek için shutter, telefondaki müzik çalar uygulamalarını yönetmek için bir menü ve ayarlar kısmı bulunuyor.

DaFit uygulamasını saat ile birlikte gelen karekodu okutarak yada appstore ve google playden indirebiliyorsunuz. Da Fit uygulamasında saatin 3 farklı ekran şeklinden birini seçme. Bildirim ayarları.  Alarm Yönetimi ve Diğer ayarlara ulaşabiliyorsunuz.

Özelliklerinden hangileri çalışıyor derseniz. Adımsayar, kalp ritmi ölçme, spor etkinliklerinde süre ölçme gibi fonksiyonları güzel çalışıyor. Oksijen miktarı, kalori hesaplama gibi özellikler bana biraz boş geldi. Ayrıca mesaj bildirimleri de çok memnun etmedi beni.

Tasarımını ve kordonunu çok beğendim. Yani çalışmasa bile aksesuar olarak takabilirim. Fiyatına göre özelliklerinin bir çoğunun çalışması da beni memnun etti. Yani bu fiyata tavsiye edebilirim.

Senbono Marka S08 IP68 Akıllı Saat
$23,86 $42,60

back to menu ↑

Ürün Çekim Çadırı – Mini Fotoğraf Stüdyosu

Bu ürünü fotoğrafçı olan arkadaşın çekimleri için aldık. Video da paket açılışı. Fotoğraflarda ise çektiğimiz ürünler mevcut. Az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

back to menu ↑

Akrobat Ayarlanabilir Telefon Tutucu

Bu telefon tutucuyu gece yatarken telefondan youtube ve dizi izlediğim için aldım. Şuana kadar harcadığım en iyi 20 lira olabilir. Aşağı yukarı, sağa sola çok kolay bir şekilde oynuyor. Benim telefon ( Note 5 )ağır olmasına rağmen güzel tutuyor.

back to menu ↑

Kablosuz Wifi Sarj

Samsung Note 5 telefonumu iş yerinde kolayca şarj edebilmek için kablosuz wiriless charger sipariş etmiştim. 18 Şubat’ta almıştım. 5 Mart’ta yani 15 gün içinde kargo elime ulaştı.

Normal usb hızlı şarj ile 1 Saat 15 dakikada telefon fulleniyor. Videodaki aldığımız wifi şarjla 2 saat civarı bir sürede full şarj dolmuş oluyor. Bu fiyata göre ideal bir şarj etme süresi.

Telefonun bataryası kısmen öldüğü için kullanmakta korkmuyorum. Sürekli kullanımda nasıl bir etki olacağını tam kestiremiyorum. Pahalı olan wireless chargerların da etkisinin farklı olacağını düşünmüyorum. İş yerinde kullanmak için çok güzel bir ürün tavsiye ederim.

back to menu ↑

Quick Şarj (QC 3.0) Hızlı Şarj Aleti

Daha önceden almış olduğum videosu olmayan ürünleri de listelemeye karar verdim. Paylaşacağım bu ürün şarj aletleri arasında bence en iyisi. Şarj etmek için 3 girişi bulunuyor ama sadece turuncu olan bölüm hızlı şarjı destekliyor. 23 Ekimde satın almıştım. Şuan (yazıyı güncellediğim tarih 26-03-19) hala kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım. Fiyat performans olarak tavsiye edebileceğim bir ürün.

back to menu ↑

2 Metre Hızlı Şarj Kablosu

Yine videosu olmayan ama paylaşmak istediğim bir ürün. Şuan üstteki hızlı şarj, wifi şarj ve bu kabloyu aktif olarak kullanıyorum. Kablonun 2 metre olması alan ve kullanım açısından çok rahatlatıyor. İş yerinizde ve evinizde prize olan uzaklık sorununun çözümü olarak kullanabilirsiniz. 3 metre seçeneği de var ama ben hem kullanım için hem de fiyatttan dolayı 2 metre olanı seçmiştim.

Düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz :)

      Bir Cevap Yazın