Editor choice

En İyi Xiaomi Ürünleri Aliexpress

Okuma Süresi: 4 Dakika

En iyi Xiaomi Ürünleri

Xiaomi, yüksek kaliteli ucuz akıllı telefon markası olarak bilinir. Bununla birlikte, eğer Aliexpress’e göz atarsanız, Xiaomi’de bulunan bazı ürünleri bulabileceksiniz.

Aliexpress’in en iyi 10 Xiaomi ürününü seçmeye ve derlemeye karar verdik. Bunlar (en azından öyle düşünüyoruz), Aliexpress aracılığıyla sipariş edebileceğiniz en yenilikçi Xiaomi ürünleri.

Bağlantıların çoğu, Aliexpress’deki resmi Xiaomi mağazasına gidiyor, bu yüzden sipariş verme konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, bazı ürünleri Avrupa depolarından sipariş edebilirsiniz.

Xiaomi Mi TV BOX S Smart 4K

xiaomi mi box 4

Xiaomi TV Box ile TV’nizi akıllı hale getirin. TV’nizde Youtube, Netflix veya Facebook’un keyfini çıkarın.

Tv Box nasıl çalışır? Kutuyu (HDMI aracılığıyla) TV’nize bağlayın, WiFi’nize bağlayın ve yeni oluşturulan akıllı TV’nizin keyfini çıkarın. Bu kadar kolay. Daha kapsamlı bir Tv Box İncelemesi için En iyi tv box yazımıza göz atmayı unutmayın

Aliexpress’te incele !


Akıllı Ampul

xiaomi ampül

Neden tek bir ampul için 20 dolar harcamalısınız? Çünkü akıllıca! Akıllı telefonunuza bağlayabilir ve tüm ayarları uzaktan değiştirebilirsiniz.

Parlaklığı istediğiniz zaman değiştirin veya 16 milyondan fazla renk arasından seçim yapın. Yatağa uzanıp ışığı söndürmeyi unutursanız? Endişelenme, sadece akıllı telefonunu kullan!

Aliexpress’te incele !

Tornavida Takımı

xiaomi tornovida takımı

24 yüksek kaliteli cep tornavidası. 20 dolardan daha ucuza alabilecek en iyi şey bu olsa gerek. Evet, Aliexpress’de daha ucuz bir tornavida seti bulabilirsiniz, ancak daha iyi tasarım ve kalitede hiçbir şey bulamayacağınızı iddia ediyorum.

Aliexpress’te incele !

Sensörlü Gece Lambası

Bazen geceleri biraz ışık almak harika olurdu. Bir gece lambası arıyorsanız, tuvalete gitmek istediğinizde, göremediğiniz bir şeyin üstüne basmak, yanlış adım atmak, ayak serçe parmağının köşelere çarpması 🙁 işte bu yüzden bu Xiaomi gece ışığına bakmalısınız.

Bir yere gidip gitmediğinizi anlamak için kızılötesi sensöre sahiptir. Ve bu durumda, tuvalete güvenli bir şekilde ulaşmanıza izin verecek kadar ışık saçacaktır.

Aliexpress’te incele !

Xiaomi Mitu Finger Blocks

Maalesef açıklaması çok zor, videoya bu oyuncunun amacı ne bakmanız lazım 🙂

Aliexpress’te incele !

Su Kalitesi Ölçen Test Kalemi

xiaomi su ölçer

İçtiğiniz suyun kalitesini bilmek istiyorsanız, bu Aygıt ile kalitesini ölçebilirsiniz. Sadece evinizdeki suyun kalitesini ölçmek için değil, gittiğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Cihaz, çözünür tuzlar, iyonik organik bileşikler ve ağır metal iyonları için suyu test eder ve size bilgi verir.

Aliexpress’te incele !

Flora Monitor Bitki Kontrol Aleti

Bu Xiaomi aygıtı evde çiçekleri olan herkes için ilginç bir seçimdir.

Xiaomi Flora monitör ile, bitkinizin durumunu izleyebileceksiniz. Besin tespiti, toprak nemi monitörü, sıcaklık monitörü, ışık tespiti… bütün bunlar sadece bir cihaz tarafından izlenir! Gerçekten çok enteresan bir ürün 🙂

Aliexpress’te İncele

Mija Sign Pen

xiaomi mi pen

5 $ ‘dan daha düşük bir fiyata mümkün olan en yüksek kalitede bir kalem arıyorsanız, bir tane buldunuz.

Bu kalemle yazma deneyimi kesinlikle normal kalemle yazmaktan daha farklı hissettirecek.

Aliexpress’te İncele

Akıllı Ölçek 2

Bu Akıllı Ölçek sadece harika! Tasarımı çok harika ve vücudunuzla ilgili tonlarca veriyi analiz etmek için akıllı telefonumuza bile bağlayabilirsiniz. Ağırlık, kas kütlesi, BMI, yağ oranı, kemik kütlesi ve çok daha fazlası!

Aliexpress’te İncele

Xiaomi Mi Band 2

xiaomi mi band

Muhtemelen çoğunuz Xiaomi Mi Bandını duymuşsunuzdur. Ancak, herkes ikinci bir sürümün olduğunu ve önceki sürümden daha iyi olduğunu bilmiyor.

Sadece kalp atış hızınızı izleyebilir ve adımlarınızı sayabilirsiniz. Ayrıca uykunuzu izler, birileri aradığında sizi uyarır ve telefonunuzun kilidini açmak için kullanmanızı sağlar.

Her zamanki gibi çeşitli renkli kayışlardan birini seçebilir ve ne zaman istersen yenisiyle değiştirebilirsin.

xiaomi

Aliexpress’te İncele

Teknoloji Ürünleri İncelemeleri

1 Comment
  1. Bu güzel paylaşımlar için çok teşekkür ederiz.

    Bir Cevap Yazın