2019 için En İyi 10 Süt Köpürtücü

2019 İçin En iyi 10 Süt Köpürtücü

İster Starbucks olsun isterse yerel bir işletme olsun, kahvehanenin en önemli özelliklerinden biri, içeceğinizin başında hafifçe dinlenen köpüklü bir süt. Bu lezzetli topping, süt köpürtücü olarak bilinen sadece bir ustaca gadget’ın eseridir. Bir barista izlerken kahvenizi yaparken yüksek sesle tıslama seslerini merak ettiyseniz, bu bir süt köpürtücünün sesidir.

Bu aletin çalışması basittir, herkes birkaç dakika içinde ustalaşabilir. Süt köpürtücü sıvıyı hızlı bir şekilde havalandırır, bu da süt içinde kabarcıkların oluşmasına neden olur. Bu havalandırma sütün hacim kazanmasına ve saf bir sıvıdan yarı katı, yarı sıvı bir kombinasyona dönmesine neden olur. Süt köpürtücü, cappuccino gibi içeceklerin eşsiz doku ve lezzetlerini verir. Evde, bazı kahve makineleri iyi bir süt köpürtücü veya buhar pompası takılı olarak gelir. Bununla birlikte, en iyi kahve üreticilerinden bazıları bile süt köpürtücü olmadan gelir ve en iyi kahve için gerçekten ihtiyacınız olanı elde edersiniz. Bir süt köpürtücüyü üç kategoriden birine sınıflandırın: manuel, motorlu ve elektrikli.

BİZİM İÇİN HANGİ SÜT KÖPÜRTÜCÜ DAHA İYİ ?

Manuel süt köpürtücü atalarımızın 19. yüzyılda tereyağı çalkalama biçimine benzer şekilde çalışır. Köpük oluşturmak için sütü küçük paslanmaz çelik bir kaba koyun, ardından köpüğü kendiniz oluşturmak için bir piston kullanın. Manuel süt köpürtücü ucuz olsa da, bir dezavantaj var: Köpüklü bir madde oluşturmak için birkaç dakika dışarı atmak gerekiyor. İşe gitmeden önce hızlıca kapuçino yapmak için süt köpürtücü arıyorsanız, bu sizin için değil.

Motorlu süt köpürtücü, paslanmaz çelik kabı tutar ancak içindeki köpürmeyi sizin için yapan teknoloji ile birlikte. Sütü bardağa dökün ve bir dakikadan az bir sürede lezzetli bir kapuçino içebilirsiniz.Motorlu bir süt köpürtücünün tek dezavantajı, genellikle üç seçeneğin en pahalısı olması.

Elektrikli süt köpürtücü, herhangi bir bardaktan lezzetli bir köpük elde etmek için kullanabileceğiniz küçük bir el cihazıdır. Bu alet hızlıdır ve genellikle motorlu süt köpürtücü kadar pahalı değildir. Bununla birlikte, bunun büyük bir dezavantajı vardır: Dikkatli olmazsanız, elektrikli süt donları bardaklarınıza zarar verebilir. Bu nedenle uzmanlar, elektrikli bir köpük köpürtücüyü yalnızca mutfakta hassas aletlerle çalışma konusunda deneyiminiz varsa kullanmanızı önerir.

EN İYİ 10 SÜT KÖPÜRTÜCÜ

Aşağıda, bugün piyasadaki en iyi 10 adet süt köpürtücüsünü topladık. Beceri seviyen ne olursa olsun, bu listede senin için mükemmel bir süt köpürtücü var.

1. POWERLIX SÜT YAĞLI SÜT İLE ELEKTRİK KÖPÜK MAKİNESİ

İçeceğiniz içecek ne olursa olsun, köpük eklemek istediğinizde, PowerLix Milk Frother Elde Taşınabilir Pille Çalışan Elektrikli Köpük Makinesi bunu sorunsuzca yapabilir. Cappucino’lara ek olarak, bu elde tutulan köpürtücü, sıcak çikolata ile mükemmel çalışır. Bu pille çalışan süt köpürtücü, işi 20 saniyenin altında bir sürede yapar. Paslanmaz çelik çırpıcı, 19.000 devir / dakika hızında döner, ancak o kadar sessiz ki bir motorla çalıştığını bile bilemezsiniz. Ergonomik tutma kolaylığı, bu köpürtücüyü herhangi bir el krampı olmadan çoklu içecekler için kullanmanızı sağlar.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

2. KUKPO MILK FROTHER

KUKPO Milk Frother tamamen güvenlikle ilgilidir. Bu köpürtücü sadece paslanmaz çelikten yapılmış değildir, aynı zamanda koruyucu bir paslanmaz çelik kasaya sahiptir. Bu durum, süt köpürtücünüzün kullanılmadığı zamanlarda bakteri ve mikroplardan korunmalı kalmasını sağlar. Çanta dikey olarak durmakta ve bu aleti mutfağınızın herhangi bir köşesinde saklamanıza izin vermektedir. Hafif cihaz kullanımda olduğunu belirtmek için mavi bir LED ışığa sahiptir. Gece yarısı bir içki için kaşınıyorsanız, bu süt köpürtücü lezzetli milkshake’leri, kokteylleri ve hatta karışık alkollü içecekleri çırpmak için mükemmeldir.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

3. BRENTMOOR DELUXE PASLANMAZ ÇELİK MANUEL SÜT KREMASI / FROTHER

Brentmoor Deluxe Paslanmaz Çelik Manuel Süt Kreması / Frother ile cappuccino oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın. Bu manuel köpürtücü, her seferinde mükemmel köpük kıvamı elde etmek için çift gözlü bir havalandırıcıya sahiptir. Manuel bir köpürtücü olmasına rağmen, Brentmoor Deluxe Paslanmaz Çelik El Kitabı Süt Kreması / Köpük Makinesi kullanımı kolaydır ve sizi yıpratmaz. Kompakt tasarım, bu süt köpürtücüyü kullanmak için çok fazla yüzey alanına ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Bonus olarak, bu süt köpürtücü ile yonca, papatya ve spiral tasarımlarında üç cappuccino şablon alacaksınız. Bu şablonlarla cappucino’larınız süslü bir kahveden çıkmış gibi görünecekler.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

4. WIZARD PASLANMAZ ÇELİK MANUAL SÜT KÖPÜRTÜCÜ

süt köpürtücü

Köpük Sihirbazı Paslanmaz Çelik Push Whisk, kullanımı kolay ve çok yönlü bir tasarımı vardır. Doğal olarak, bu sütü sütte köpürtücü olarak kullanabilirsiniz, fakat aynı zamanda çırpılmış yumurta tabağı için yumurtaları çırpmak için kullanabilirsiniz, lezzetli kurabiyeler hazırlarken kullanın ve hatta bir salata sosu hazırlamak için kullanabilirsiniz. Bu kılavuzdaki en iyi bölüm, temizlemenin ne kadar kolay olduğu. Birkaç dakika biraz sıcak su altında çalıştırın ve bir sonraki lezzetli iş için hazır. Manuel temizliği atlamayı tercih ediyorsanız, bu paslanmaz çelik süt köpürtücüyü bulaşık makinesine atmanız yeterlidir.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

5. EPICA OTOMATİK ELEKTRİKLİ SÜT ISITICI VE KÖPÜRTÜCÜ

Epica Otomatik Elektrikli Süt Köpürtücü ve Isıtıcı Sürahi köpüren sütü basit bir işlem yapan motorlu bir süt köpürtücüdür. Sadece sütü cihaza dökün, yerleşik kontrolleri kullanarak ısıtın ve doğrudan fincana dökmek için ayrılabilir sürahiyi kullanın. Sütü önceden dondurmak istiyorsanız, paslanmaz çelik kap, sütü sabit bir sıcaklıkta tutmak için yüksek kaliteli yalıtım kullanır. Bu yalıtım aynı zamanda karafın bir termos olarak ikiye katlanmasını sağlar. İçeceklere ek olarak, sürahi ayrıca çorba gibi sıvı yiyecekler de tutabilir.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

6. MATCHADNA ELEKTRİKLİ SÜT KÖPÜRTME MAKİNESİ

süt köpürtücü

Fırfırsız ve ucuz bir süt köpürtücü arıyorsanız, MatchaDNA Elektrikli El Elektrikli Süt Köpürtücüsünü seveceksiniz. Bu elektrikli süt köpürtücü, ergonomik bir tasarım ve yüksek kaliteli ABS plastikten yapılmış bir gövde sunan temellere geri dönüyor. Çırpma teli paslanmaz çeliktir ve bu da bir esinti temizliği sağlar. Bu küçük cihaza güç sağlamak sadece iki adet AA pil alır ve en az birkaç ay boyunca pilleri değiştirmeniz gerekmez. MatchaDNA Elde Taşınabilir Elektrikli Süt Köpürtücünün hafif boyutu ve küçük şekli sayesinde taşınması ve saklanması kolaydır.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

7. SECURA OTOMATİK ELEKTRİKLİ SICAK SÜT KÖPÜRTME MAKİNESİ

Secura Otomatik Elektrikli Süt Köpürtücü ve Isıtıcı, listedeki en pahalı ürünlerden biridir, ancak bir dizi özelliği paketleyerek bunu telafi eder. Bu köpürtücü, mükemmel köpük için ne kadar sıvı ekleyeceğinizi tam olarak bilmenizi sağlayan göstergelere sahiptir. Vakum yalıtımlı paslanmaz çelik dış kısım, sıvılarınızın saatlerce sıcak kalmasını sağlar. Çıkarılabilir taban, tüm cihazı kaldırmanıza ve kablolara dolanmanıza gerek kalmadan köpüğü güvenli bir şekilde dökmenizi sağlar. Bonus olarak, Secura Otomatik Elektrikli Süt Kabarcığını ve Isıtıcı’yı yıllarca mükemmel durumda tutmanıza izin verecek ücretsiz bir temizleme fırçası alacaksınız.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

8. NESPRESSO AEROCCINO PLUS SÜT KÖPÜRTME MAKİNESI

süt köpürtücü

Motorlu süt donlarının çoğu sıcak içeceklerde uzmanlaşsa da, Nespresso Aeroccino Plus Milk Frother kendisini sadece bir köpük köpük kategorisiyle sınırlamaz. Bu yüksek kaliteli köpürtücü, hem sıcak hem de soğuk sütleri dondurmanıza izin verir ve bu ılık yaz günlerinde size lezzetli bir buzlu kapuçino yapma imkanı sunar. Nespresso Aeroccino Plus Süt Köpürtücü, ayrılabilir bir taban ve seviye göstergeleri de dahil olmak üzere üst düzey motorlu süt köpürtücüsünden beklediğiniz diğer tüm özelliklere sahiptir.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

9. NORPRO SÜT DELUXE

Norpro, Norpro Milk Frother Deluxe’in, köpüklendirme işleminden buharın çıkarılması nedeniyle rekabete göre daha sağlıklı bir köpük oluşturduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte, bu manüel bir köpürtücü olduğu için kollarınızı yuvarlamanız ve köpürmeyi kendiniz yapmanız gerektiği anlamına gelir. Temperli cam bardak yaklaşık iki bardak süt tutar ve hem sıcak hem de soğuk sütü köpürebilir. Çırpma teli, bardağı sıkıca kapatarak, kuvvetli pompalamada bile döküntü oluşturmamanızı sağlar. Dahil edilen tarif kitabı size lezzetli köpüğünüzü nasıl kullanacağınız konusunda birçok yeni fikir verecektir.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

10. IKEA SÜT KÖPÜRTÜCÜ

süt köpürtücü

Son fakat en az değil, Ikea Milk Frother. Ikea, evinize veya iş yerinize yönelik yüksek kaliteli ürünleri ile tanınır ve Ikea Milk Frother bir istisna değildir. Bu küçük el tipi elektrikli köpürtücü, 15 ila 20 saniye içinde hem sıcak hem de soğuk sütten köpük yapabilir. Siyah kasa şık ve diğer mutfak aletleriniz ve dekorunuzla tam uyum sağlayacak. Temizleme, nemli bir bezle makineyi silmek ve kurumaya bırakmak kadar kolaydır.

Amazon Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayın

Mutfak Ürünleri İncelemeleri

Düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz :)

      Bir Cevap Yazın