2019 için En İyi Sporcu Akıllı Bileklik Modelleri

Aliexpress’te Satılan En İyi Sporcu – Fitness Saatleri (50 $ altı) 2019 Satın Alma Rehberi

Aliexpress’te satılan en iyi sporcu (Fitness) akıllı bileklik modellerinden bahsedeceğiz, ürünlerin hepsi 50$ fiyat bandının altındadır. Bu harika fitness sporcu saatlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, sağlık durumunuzu takip etmeniz son derece önemlidir. Kendinize bir sporcu saati edinmeniz, sağlığınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır. Adım sayardan farklı aktivitelere kadar, bu sporcu saatleri sağlıklı kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aliexpress, farklı özelliklere sahip piyasadaki en iyi fitness saatlerini beğeninize sunuyor.

Xiaomi Mi Band 4

Bu listeyi hazırlayalı uzun zaman olmuş. Tekrardan açıp bakınca güncellemem gerektiğine karar verdim. Çünkü Mi Band 4 çıktı. Xiaomi Mi Band 3 zaten güzel bir üründü bu harika olmuş. Ekranı nispeten büyümüş ve sağlamlık konusunda çığır açmışlar. Eğer akıllı bileklik almak istiyorsanız diğer tüm modelleri es geçip mi band 4’ü rahatça sipariş edebilirsiniz.

Mi Band 4
Mi Band 4
Uyku takibi, bildirimleri/mesajları/aramaları görme, titreşim, farklı aktivitelerinizi takip edebilirsiniz.
219.90

1. Lerbyee C1Plus Akıllı Bileklik

Kalp atış hızı monitörü, ne zaman dikkatli olmanız gerektiğinin farkında olmanızı sağlar ve size bildirir, ayrıca beyin aktivitelerini destekleyen kan oksijen seviyenizi izlemenize yardımcı olur. Bu saat Çok iyi bir batarya ömrüne sahiptir. Bluetooth ile çalıştırılabilir. Akıllı telefonunuzdaki kamerayı bile bu saatle kontrol edebilirsiniz. Bunun dışınd birçok dili destekliyor.

Pedometre, Kalori, Mesafe, nabız monitörü, Uyku kalitesi ölçüm, Çağrı hatırlatma, çalar saat, arama kolayca adımları sayma, kalp hızı, kalori, zaman, tarih, mesajlar, vb. Bluetooth 4.0. Destekler IOS 8.5 veya üstü, Android 4.4

Özellikleri
 • Bluetooth Sürümü: Bluetooth 4.0
 • Ekran tipi: Renk Ekran
 • Uyumlu IŞLETIM SISTEMI: Android, IOS
 • Uyumluluk: Android 4.4/iOS 8.5 ve üstü sistemi
 • Pil Tipi: Lityum Polimer Pil
 • Bekleme süresi: 3 Gün

Bu saatimiz su geçirmezdir. Kan basıncını, kan oksijenini izleme özelliklerine sahip. Bir kalp monitörünün yanı sıra kalp hızı izcisi vardır. Bu cihaz tam font push bildirimlerine sahiptir, böylece önemli görevlerinizi kaçırmazsınız. Bu cihazla telefonunuza gelen bir aramayı da reddedebilir veya açabilirsiniz USB şarjı mevcuttur pili tam doluyken 10 güne kadar kullanılabilir (Olağanüstü bir süre!!)

Bu saat sadece bir dijital saatin yanında size Sunacak çok fazla özelliğe sahip var. Bu akıllı saat hem IOS hem de android cihazlar tarafından desteklenir. Farklı renk tonlarında da mevcuttur. Sürekli kalp atış hızı izlemesi sağlar. Uyku monitörü en iyi şekilde çalışır. Ayrıca kalori sayacı, pedometre ve kalp atış hızı monitörü gibi özelliklere sahiptir. Telefonunuzun kamerasını uzaktan kontrol eder ve hırsızlık önleme özelliklerine de sahiptir. Spor monitörü hareket halindeyken çeşitli aktivitelerinizi sizin yerinize takip eder.

Özellikleri
 • Bluetooth Senkronizasyon
 • Bluetooth 4.0 ile, bu akıllı bilezik Bluetooth fonksiyonu ile akıllı telefonlar için kullanılabilir
 • Profesyonel Kalp Hızı Algılama
 • Dinleniyor olup olmadığınızı veya spor yaparken, sizin doğru kalp tespiti yapabilmenizi sağlar
 • Kaybolmaya karşı korunma
 • Uzaktan Kamera
 • Kontrol etmek için saatinizde kameranızı yönlendirmeniz yeterli
 • Sporcu Monitör Ekranı
 • Bu akıllı saat ile adımlarınızı, kalori ve mesafenizi,  egzersiz programınızı ayarlayıp kaydedebilirsiniz
 • Uyku Monitör
 • Birçok dili destekler

Bu şık, akıllı saat büyük bir ekrana sahip. Su geçirmez ve bekleme süresi yaklaşık 20 gündür (Muazzam bir süre!!). Hem android hem de ios cihazlarıyla uyumludur. Kablosuz Bluetooth destekli cihaz olarak geliyor. Pedometre, uyku monitörü, kalp atış hızı monitörü gibi özelliklere sahiptir. Gerçek zamanlı aktivitenizi ve sürenizi gösterir.Hatırlatma işlevi faaliyetlerinize geri dönmenize yardımcı olur. Ayrıca, uzun süre hareketsiz kalmanız durumunda sizi uyarır. Bu saat çeşitli renk seçenekleriyle gelir.

Profesyonel Su Geçirmez

Fonksiyon: : Passometer,Sleep Tracker,Push Message

Ekran Türü : LED Dokunmatik ekran

Saat çeşitli renk seçenekleriyle gelir. Çok ince bir kaplaması var ve çok zarif görünüyor. Aynı zamanda birden fazla dili destekler. Diğerleri arasında ek özellik olarak Tansiyon, Pasometre, Uyku Takibinizi izler. Dijital bir saat gibi davranır. Spor hatırlatıcısı faaliyetlerinizi takip eder.Yerleşik bir hatırlatma sistemi bile var. Su geçirmezdir, bu nedenle yüzme faaliyetleriniz de hesaba katılır. Hem IOS hem de android cihazlarla uyumludur.

Özellikleri
 • Sağlık Izleme Fonksiyonu: Uyku izleme, kalp hızı izleme, sedanter hatırlatmalar.
 • Standart Spor Fonksiyonu: Adım sayısı, kalori yakmak, mesafe.
 • Ekran: Zaman göstergesi, tarih ekran, sıcaklık ve hava ekran.

Bu 50 $ altında en iyi sporcu saatlerinden biridir. Öncelikle bir uyku, kalp hızı monitörüne sahip. Su geçirmez bir cihazdır. Silika ve plastik kombinasyonundan üretilmiş mükemmel bir kaplamadır. Özellikleri arasında Kalori, Adımlar, Mesafe, Hız, Yüzme Duruşunu Bile Tanımlayın. Uyku düzeninizi izlemek için özel olarak programlanmıştır. İnme olasılığını tespit etmek için inanılmaz bir yeteneğe sahiptir. 6 Eksenli Atalet Sensörü, Ayrı PPG Sensörü, Kızılötesi Algılama Sensörü gibi çok özel sensörlere sahiptir. Nabız monitörü gerçek zamanlı olarak doğru nabız verir.

Özellikleri
 • Çağrı:Hatırlatmak/Reddetme
 • Darbe:Sürekli darbe nabız monitörü Gerçek zamanlı 1 ikinci, Gece Uyku Bakım Kızılötesi Algılama Modu
 • Mesaj/APP:Hatırlatmak/Mesaj Göster, özelleştirme izinleri ver
 • Spor: Zaman, Kalori, Adımlar, Mesafe, Hız,Hatta Tanımak Yüzme Duruşu belirleme
 • Alarm:Akıllı titreşim

back to menu ↑

Bu Sporcu Saatleri Satın Almadan Önce

Bu Aliexpress fitness saatleri ve Aliexpress’deki akıllı saatler, çok daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olabilecek en iyi aksesuarlardır. Süper uygun fiyatlı ve sağlığınızı izlemek için çeşitli işlevlere sahip olan bu fitness saatleri bütçenize kesinlikle uyan bir yatırımdır.

Bu konuda yardımcı olabildiysek ne mutlu bize 🙂

Aliexpress kuponları ve alışveriş rehberi yazısına burada ulaşabilirsiniz.

En çok satılan bileklik olan Xiaomi Mi Band 3 için ekşide açılan başlığa bakabilirsiniz.

1 Comment

   Bir Cevap Yazın