Ev

En İyi Bebek Arabası Tavsiyesi

Bebek arabaları, yeni doğandan belli yaşa kadar bebeklerin ve çocukların kullandığı araçlardır. Bu arabaların hem konforlu olması hem de ebeveynlerini yormaması gerekir. Birbirinden farklı bebek arabalarında tercih yapılırken, ihtiyaca yönelik ürün seçimi yapmak en mantıklısı olacaktır. Eğer aracınız varsa, pusetli olanları tercih edebilir, bunun yanında toplu taşıma kullanırken rahat etmek istiyorsanız, hızla kapanan modelleri seçebilirsiniz. En iyi bebek arabası sizlere kolaylık sağlayandır.

Çalışan bir bebekli aile iseniz ve bakıcı tutma zorunluluğunda kaldıysanız. Ya da her hangi bir sebeple siz evde yokken neler oluyor merak ediyorsanız telefondan izlenebilen ve kontrol edilebilen wifi kameraları incelemenizi tavsiye ederiz. Biz de bu soruları göz önüne alarak en iyi wifi kamera rehberi hazırladık → https://anlatbakim.com/en-iyi-wifi-kamera/

Editör Tavsiyesi En İyi Bebek Arabası

Bebek arabası alacakların neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayan Kiwi 5 in 1 ile bebek arabası, taşıma koltuğu, bakım çantası, yağmur koruması, çift yönlü kullanım gibi tüm özelliklere erişebiliyorsunuz.

kiwi city way

Öne Çıkan Özellikler

 •  Portbebe + Taşıma Koltuğu + Bakım çantası + Yağmurluk Yüksekliğ
 • Çift yönlü kullanım
 • Ergonomik taşıma çantası
 • Start & Stop özelliği ile güvenli kullanım
 • Su geçirmez yağmurluk.
 • kapaklı alt sepet
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

Travel sistem bebek arabası arayanların rahatlıkla kullanabileceği, kolay taşıma ve farklı imkanlar sunan Kiwi City bebek arabası beş özelliği bir arada anne ve babalara sunmaktadır. Bebek arabası olarak kullanılan ürünün portbebe özelliği vardır. Bunun yanında taşıma koltuğuna kolayca dönüşmesi sağlanmaktadır. İçerisinde bebek bakım çantası ve yağmurda bebeği koruma yüksekliği de bulunmaktadır. Oturma için özelleştirilmiş puset kısmı çift yönlü olarak üretilmiştir. Start stop özelliğine sahip olan bebek arabası, fermuarlı alt sepetiyle oldukça sağlam kullanıma sahiptir.

Su geçirmez yağmurluk sayesinde, yağmurlu günlerde bile keyifle ve sağlıkla yolculuk yapabileceğiniz ürün, geniş kullanım alanına sahiptir. Ayak örtüsü sayesinde, hava ne olursa olsun bebeğinizi koruyabileceksiniz. 360 derece dönebilen tekerlekleri, çıkabilen tutma barı ve geniş alüminyum gövdesi, bebeğinizin doğduğu andan kullanımına hizmet vermektedir. Kolayca kapanarak kaldırılabilen ürün, arabanız içerisinde de çok yer kaplamamaktadır.

Ürün Yorumu: hamilelik sürecinde uzun bir araştırmayla en çok zaman alan ürün bebek arabasıdır. onca araştırma sonunda emin olun dönüp dolaşıp bu ürünü alırsınız. görüntüdeki kalitesi gibi çok çok mükemmel bir ürün.fiyat ve kalite konusunda en iyisi bebefix kiwi modeli. kahverengi modelini tavsiye ederim. 1038 tl’ye aldık biz. kesinlikle pişman olmucak ve aksine bebeginize aldığınız en güzel ürün bu olacaktır 🤗

TommyBaby Eagle Alüminyum Lüx Çift Yön Bebek Arabası

en iyi bebek arabası

Öne Çıkan Özellikler

 • 5 Noktalı Emniyet Kemeri
 • Doğumdan İtibaren Kullanılabilme
 • Farklı Pozisyonlara Ayarlanabilen Sırt Dayanağı
 • Geniş Alt Sepet
 • Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
 • Maks.Ağırlık: 7,60 Kg
 • Tam Kapanabilen Tente
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

En iyi bebek arabası arayışına giren ailelerin incelemesi gereken Tommy Baby Eagel ürünleri, müşteri memnuniyeti sağlarken, bebeklerin çok rahat bir şekilde seyahat etmesine de imkan sağlamaktadır. Doğumdan itibaren bebekleriniz için kullanabileceğiniz üründe, sırt desteğini farklı noktalara kadar ayarlama imkanı sunulmaktadır. 5 noktalı emniyet kemeri sistemi, bebeğiniz büyüdüğünde de güvende kalmasını sağlayacaktır.

Klasik bebek arabası ürünlerinin gelişmiş modelleri günümüzde daha çok tercih edilmektedir. TommyBaby ürünü, çift yönlü kullanabilme imkanına sahiptir. Dilerseniz bebeğinizin yüzü size ya da yola dönük olacak şekilde ayarlayarak, kolayca kullanım sağlayabilirsiniz. Çıkabilen ön bara sahip olan ürün, yıllar geçtikçe büyüyen bebeğinizin rahatça oturmasında sizlere fayda sağlar.

Taşıma kapasitesi 15 kilogram olan ürün, geniş alt sepetle, bebek çantanızı da yerleştirmenizde kolaylık sunar. Katlanarak kaldırıldığında, desteksiz ayakta durabilen bir üründür. Tekerlerinin manevra yeteneği 360 derecedir. Ekstra iç pede sahip olan ürünün, arka tekerlerinde frenleri de bulunmaktadır ve bunun yanında tentesi tamamen kapanarak bebeklerin sağlıklı şekilde uyuması sağlanmaktadır.

Ürün Yorumu:  Ürünü 1 aydır kullanıyorum malzemeleri tam ve eksiksiz çıktı kurulumu çok basitti zaten bebeğimde bizde çok memnunuz aşırı pahalı ürünler almaya gerek yok alt haznesi çok geniş fazla ağır olmadığı sürece bayağı eşya taşıyor içinden birde yağmurluk hediyesi çıktı çok beğendik severek kullanıyoruz o kadar rahat ki çocuğumuz içine geçer geçmez uykuya dalıyor teşekkür ederiz

Rival Junior Baston Bebek Arabası

rival junior

Öne Çıkan Özellikler

 • Ürünün taşıma kapasitesi 20 kg
 • Ürünü 3 aydan itibaren 4 yaşına kadar kullanabilirsiniz
 • Ürünün ağırlığı 5,9 kg.
 • Ürün kapalı durumdaki hacmi 20 desi’dir
 • Baston puset özelliği
 • Alt sepet
 • Arka tekerlerde kilit mandalları
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

Klasik bebek arabası görüntüsüne sahip olan ürün, taşıma kapasitesi 20 kilogram olarak sunulmaktadır. 4 yaşına kadar kullanım sağlayabileceğiniz ürün, baston kollara sahiptir. Ergonomik tutuşa sahip kolları sayesinde, kolayca taşıyabileceğiniz ve kapatabileceğiniz bir bebek arabası arıyorsanız, Rival Junior ürününü tercih edebilirsiniz. Özel mandallı sistemi sayesinde sırt kısmındaki yükseklik ayarlanabilir durumdadır.

Alt sepet kısmında bebeğe ait ürünleri ve çantasını taşıyabilirsiniz. İçerisinde ekstra güneşliğe sahip olan ürün emniyet kemeri kısmında beş farklı noktada kilit hizmeti sunmaktadır. Arabayı kapatıp kaldırırken, kilit mekanizması bulunmaktadır. Böylece aracı dilediğiniz zaman kapatarak, şekli bozulmadan kullanabilirsiniz.

Baston bebek arabası saplarına sahip olan ürün, kullanımı kolay ve ebeveynlere hizmet sağlayacak türde üretilmiştir. Puset olma özelliği olmamasına karşın, kullanımı ve taşınması oldukça modern ve kullanışlıdır.

Ürün Yorumu: Ürün Gayet rahat kullanabilecek bi ürün. Bi kaç ay kullandiktan Snra yorum yapmaya karar verdim. tekerleri flan çok rahat Biz çok beğendik Alacak olanlarada kesinlikle tavsiye ediyorum Uzun süredir kullaniyoruz Ve gayet memnunuz.

Baby Home Gold Çift Yönlü Bebek Arabası

babyhome gold

Öne Çıkan Özellikler

 • çift kat metal kasa
 • hızlı ve kolay kemer sistemi
 •  360 derece dönebilir ön teker
 • 3 kademe yatış pozisyonu
 • Ürün Ağırlığı: 7,3 Kg
 • Taşıma Kapasitesi: Eu-15kg. / US-25kg
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

Travel sistem bebek arabası ürünleri içindeki Baby Home, 110 derecelik oturma pozisyonu, 145 derecelik dinlenme pozisyonu, 175 derecelik uyuma pozisyonuyla bebeklerinizin huzurlu olmasını sağlayacaktır. Arka fren sistemine sahip olan ürün, şık tasarımıyla annelerin ve çocukların keyfini yerine getirmektedir. Mama tablasına sahip olan ürün, hızlı bir şekilde bebeğinizi oturtmanız için sizlere imkan sunmaktadır. Çift taraflı kullanım imkanı sağlayan ürünle dilerseniz bebeğinizin yüzü size dönük, dilerseniz dışarıya dönük olabilir.

Klasik bebek arabası ürünlerinden farklı olarak, sağlam içyapı ve kasa sisteminin yanında hafif ve pratik taşınabilirlik de eklenerek üretilmektedir. Teker sistemi içerisinde amortisör olduğu için düz olmayan yollarda da bebeklerinizin rahat ve konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Güneşten koruyan tentesinin yanında alt kısmında da geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Her mevsime uygun şeklide üretilmiş, bebeğinizi her zaman korumanıza yardımcı olacak özel tente ıslanmaya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Ürün Yorumu: çocuğu yüzü bize dönük olarak gezdirirken daha kolay sürülüyordu tekerlekler tekleme yapmiyordu şimdi çocuk bir yaşına gelince artık etrafa baksın diyerek yüzü dışarı dönük kullanıyoruz ama tekerlekler takılıyor dönmüyor. tabi ki ön tekerlekle arka tekerlekler farklı üretiliyor ama. Genel olarak memnunuz birçok özellik var çünkü tente gözlem penceresi arka tekerlerde fren…

TommyBaby Caprice Tam Yatar Baston Bebek Arabası

en kullanışlı bebek arabası

Öne Çıkan Özellikler

 • ürün ağırlığı: 6,9 kg.
 • taşıma kapasitesi: Eu-15kg. / us-25kg.
 • hafif ve fonksiyonel puset
 • tam yatma özelliği
 • tam kapanan tente
 • 5 noktalı emniyet kemeri
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

En iyi bebek arabası modelleri arasında bulunan TommyBaby, tamamen yatar sırt kısmına sahiptir. Hem puset olarak kullanılan hem de bebek arabası fonksiyonuna sahip olan ürün, hafif kasa yapısıyla ailelere taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. Ürünün içerisinde bulunan, bebeğinizi korumak için geliştirilmiş beş noktalı emniyet kilitleri, sabit durmasını ve arabadan kayıp düşmesini engellemektedir.

Baston bebek arabası kollarına sahip ürünü, altı aydan kırk sekiz aya kadar kolayca kullanmanız mümkündür. Şemsiye şeklinde kapanarak anne ve babalara kolaylık sağlayan bebek arabası, araçlara da kolayca sığmaktadır. Böylece bebeklerinizin rahatını bozmadan, onları kolayca pusetine alabilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz. 360 derece dönebilen tekerlekleri, kolayca manevra yapmanızı sağlar. Bunun yanında tekerleklerin kilitleri ve frenleri de bulunmaktadır. Böylece güvenli bir şekilde bebeklerinizi taşıyabilirsiniz.

Ürün Yorumu: Ürün mükemmel herkese tavsiye ederim tereddüt etmiştim alıp almamakta almaya karar verdim iyiki de almışım kolay katlanabiliyor hafif ürün tekerlekleri 360 derece dönüyor içi geniş katlamak 2 saniye sürüyor açmak neredeyse 1 saniye çok pratik utaçak yerleri sünger olmaması beni çok sevindirdi tekerlekleri süspansiyon ayrıca yağmurluk içinde teşekkürler👍

Bebek Arabası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Travel sistem bebek arabası ürünleri, genellikle ailelerin araçlarında kullanmak için tercih ettiği ürünlerdir. Araç içine girerken puset kısmı çıkar ve geri kalan kısmı bagaja konur. Bebek taşıyan araçlar içinde mutlaka olması gereken oto koltuğu, bu pusetlerle sağlanabilmektedir. Ürün seçerken kullanışlılığına dikkat edilmeli, kolay kapanır olanlar tercih edilmelidir.

Baston bebek arabası ürünleri, genellikle iki uçta biten tutma kulplarından adını alır. Bunun yanında düz bir çizgi olarak devam eden kollar, çift yönlü kullanım sağlamaktadır. Ürün tercih ederken, ihtiyacınız olanın hangisi olduğuna karar vermelisiniz. Kolları hareket eden ya da sabit olan ürünlerde fiyat farklılığı olabilmektedir.

Bebek Arabasının Olmazsa Olmazları

Bebekler, büyüyene kadar ailelerine, pek çok eşyayı yanlarında taşıtırlar. Bunun nedeni olmadık bir yerde kusması ya da altına yapması olabilir. Yedek kıyafetlerin, biberonların, emziklerin ve bezlerin taşındığı bebek çantaları, oldukça ağırdır. Bunun için bebek arabalarınızın altında geniş bir depolama alanı olmasına özen göstermelisiniz. Bebeklerinizi taşırken çantalarını da bu bölmede saklayabilirsiniz.

Bebekleri güneşten ve yağmurdan korumak da önemlidir. Günümüzde tam kapanır yağmurluklar ve güneşlikler üretilmektedir. Böylece hava kötü bile olsa, bebeğinizi dilediğiniz şekilde gezdirebilecek, onlara keyifli anlar yaşatabileceksiniz. Islanmaya dayanıklı, bebeğinizin sağlığını koruyacak olan ürünler tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizin büyüdüğünde de kullanabileceği bebek arabaları için, ön paneldeki aparatın çıkması gerekmektedir. Sabit olan bebek arabaları, sizleri uzun süreli kullanımdan alıkoyar. Bunun için paneli ve ön barı çıkabilen ürünleri tercih etmeniz, sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Fiyat ve Performans Dengesi

Kullanmak istediğiniz bebek arabasına karar verirken, çift yönlü olup olmamasını tartmalısınız. Bebeğiniz büyüyene kadar arabalarınızın tek yönlü kullanımı son derece zorlayıcı olacaktır. Onu görmeden ve rahatsız olup olmadığını anlamadan, keyifli bir sürüş yapmanız imkansızdır. Çift taraflı bebek arabaları fiyat olarak daha pahalı olsa da sizlere konfor sağlar.

Bebek arabalarının en büyük sorunu, en küçük bir sarsıntıda hissettirmesidir. Özel sistemlere sahip tekerlekli ürünleri tercih ederseniz, bebeklerinizin uyanmasını engelleyerek konforlu yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler arasında da tekerlek sistemi gelişmiş modeller mevcuttur.

Bebeklerinizin arabalarının kolay kapanır olması gerekir. Fiyatı yüksek de olsa, kolay kapanır modeller zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Hızla kapanarak küçücük alan kaplayan bu arabalar, evlerinizde ve araçlarınızda yerden tasarrufunuzu sağlamaktadır.

Fiyatı yüksek olup çok performans göstermeyen ürünlere oranla, fiyatı orta halli ya da düşük olup çok daha fazla fonksiyon gösteren bebek arabaları tercih edilmelidir. Sadece marka olduğu için tercih edilen bebek arabaları hem sizi hem bebeğinizi yorabilir. En sağlıklı seçimi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak gerçekleştirmelisiniz.

Renk ve Konfor

Renkler, bebek arabalarında oldukça değişkendir. Bunun nedeni her ailenin farklı ürün tercih etmek istemesidir. Genellikle tercih edilen kırmızı, lacivert ve siyah renklerin yanında kahverengi gibi farklı renkler de tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız iklime göre renk tercihi yapmanız, yaz aylarında bebeklerinizin sıcaktan bunalmasını engelleyecektir.

Konfor için iç alanı geniş olan bebek arabalarını tercih etmelisiniz. Bebeğinizin büyümesi, araba içindeki konforunu etkilememeli, yorulmadan yürüyebilme yaşına kadar bu arabaları kullanabilmelidir. Her bütçeye uygun özel bebek arabalarının üretimi sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji artık annelere 360 derece dönen ve fren sistemi bulunan bebek arabalarını sunmaktadır.

Konfor açısından incelendiğinde, bebek arabaları sadece bebeklere değil aynı zamanda taşıyan kişilere de konfor sağlamalıdır. Özel tutma aparatları, konforlu bir sürüş ve gezinti için sizlere fayda sağlar. El ve avuç içlerinizi yormadan, kolayca ilerlemenizi ve bunun yanında bebeğinizi de sağlıklı bir şekilde gezdirmenize zemin hazırlar.

anlatbakim

Ben Emre. Tüketicilere, ürünleri satın almadan o ürün hakkında bilgi vermek ve en iyi ürünleri listelemek amacıyla anlatbakim blog sitesini kurdum. Bir arkadaşımla beraber ürün incelemeleri yaparak tüketicileri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu