En iyi 5 Epilasyon Aleti Tavsiyesi

Okuma Süresi: 6 Dakika

En iyi Epilasyon Aleti 2019

En kaliteli epilasyon aleti, bayanların günümüzde en büyük problemleri arasında yer alan istenmeyen tüylerden kurtulmasında çok avantajlı sonuçlar sunmaktadır. Epilatör olarak da bilinen epilasyon aleti, doğru bir şekilde kullanıldığında en iyi sonuçları vermektedir.

Bu sebeple kişisel bakımına özen gösteren bayanların en çok dikkat etmesi gereken konuların başında epilatörlerin ne şekilde kullanılacağı kadar ne özelliklere sahip olduğu da gelmektedir.

Öncelikle epilasyon işlemi için yeterince uzun tüylere sahip değilseniz, bu durumda en kaliteli epilasyon aleti bile etkisiz kalacaktır. Dolayısıyla tüyleriniz yeterince uzunluğa eriştiğinde epilasyon işlemini uygulamanız faydalı olacaktır.

Bunun yanı sıra her ne kadar kullandığınız epilasyon cihazının derinizi tahriş etmemek için faydalı özellikleri bulunsa da epilasyon işlemini yaptığınız odanın sıcaklığının ideal düzeyde olmasına özen göstermeniz gerekecektir. Çünkü çok soğuk bir ortamda tüyler istemsiz bir şekilde gerileceği için epilasyon aleti de tüylerinizin kırılmasına neden olacaktır.

Bu yüzden epilasyon işlemi yapılan mekanın oda sıcaklığında olmasına özen göstermeniz tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte hanımların en çok kullandığı ve kaliteli epilasyon aleti markalarını tercih etmeniz en iyi sonuçları almanızda etkili role sahiptir.

En iyi Philips Epilasyon Aleti

philips satinelle

Philips Satinelle Essential

174 TL

Philips Satinelle Essential Kompakt Epilatör sayesinde uuzn süren pürüzsüzlüğün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Diğer epilasyon aletlerine nazaran 0.5 mm’ye kadar kısa tüyleri bile hiçbir zorlanma olmadan ya da tüylerinizi kırmadan kökünden nazikçe alan bu alet, hem bacaklar hem de diğer bölgeler için uygundur.

Hassas cımbız disklere sahip olan PhilipsSatinelle Essential Kompakt Epilatör, tüyleri çekme hissi olmadan almanıza yardımcı olur. Standart epilatörlerin aksine bu epilasyon aleti 0,5 mm’ye kadar olan kısa tüyleri çekme hissi yaşamadan ve acı duymadan almanızda etkili olmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

urun çok güzel yalnız prize takılı çalışıyor olmasaydı daha iyiydi

hızlı listeye geri dön ↑

En iyi Braun Epilasyon Aleti

braun silk epil

Braun Silk-épil 1170

209 TL 124 TL

Braun Silk-épil 1170 epilatör, haftalar boyunca pürüzsüz bir cilt için çok kolay bir şekilde epilasyon yapabilmeniz için geliştirilmiştir. Soft-lift teknolojisine sahip uçları bulunan Braun Silk-épil 1170, 20 cımbızlı sistem ile en kısa tüyleri bile zorlanmadan ya da kırılma olmadan kökünden alabilmektedir.

Ele oturan özel tasarımıyla da öne çıkan bu modelde epilasyon işleminin en doğal bir şekilde gerçekleşmesi için ideal tutuş şekline fırsat verilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Çok memnun kaldım iyi ki de Braun almışım cildi pürüzsüz yapıp yumuşatıyor

hızlı listeye geri dön ↑

En iyi Arzum Epilasyon Aleti

arzum rosy epilasyon

Arzum Rosy AR5029

199 TL 116 TL

Arzum Rosy AR5029 epilatör, uzun süreli pürüzsüzlük için tüylere kökten çözüm sunan en etkili epilasyon aletleri arasında gösterilmektedir.

Bunun yanı sıra hassas epilasyon ve hızlı uygulama olmak üzere 2 farklı hız ayarı bulunan Arzum Rosy AR5029 modeli kablolu kullanım özelliği sayesinde kesintisiz uygulama rahatlığı sunmaktadır.

Kullanıcı Yorumları

fiyatina gore cok uygn yani sonucta epilasyon aleti o kadarcikda aci olacak yani😁

hızlı listeye geri dön ↑

En iyi Braun Epilasyon Seti

braun 5780 epilation

Braun Silk-épil 5780

499 TL 329 TL

Braun Silk-épil 5780 epilasyon cihazı, hem ıslak hem de kuru epilasyon işlemlerinde üst düzey kalitesiyle kusursuz sonuçlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Braun firmasının kendi mühendisleri tarafından geliştirilen Soft Lift teknolojisine sahip özel başlığı ile düz tüyleri bile etkili bir şekilde kaldırır ve acı duyulmadan çıkarılması için cımbızlara kılavuzluk eder.

Diğer epiasyon cihazlarında bulunmayan yüksek frekanslı masaj sistemiyle bambaşka bir epilasyon deneyimi sunan Braun Silk-épil 5780 modeli böylelikle cildi daha rahat bir deneyim için uyarır. Standart epilasyon aletlerinin aksine 20 yerine 40 cımbızlı başlığa sahip olan Braun Silk-épil 5780 modelinde bir kum tanesi kadar küçük tüyler bile başarıyla kökünden çıkarılır.

Kullanıcı Yorumları

Traş başlığı aparatları oldukça kullanışlı, epilasyon başlığı daraltıcı aparatları da öyle ama daha önce kullandığım diğer modellere göre daha fazla acıtıyor. sogutucu eldiveni ekstra değil gerekli. tüm bunlarla birlikte ürünün fiyatı diğer modellere göre daha uygun oluyor. keşke kablosu biraz daha uzun olsaydı. sonuç olarak tavsiye ederim.

hızlı listeye geri dön ↑

En iyi Philips Epilasyon Seti

philips lazerli epilasyon aleti

Philips BRI921/00 Lumea Advanced

1999 TL 1569 TL

Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL tüy alma cihazı Philips markasının bugüne kadar ürettiği en güçlü IPL cihazı olmasıyla öne çıkmaktadır. Sadece 3 uygulama ile tüylerde yüzde 92’ye varan azalma garantisi sunan üründe ayrıca satın alındıktan sonra ilk 60 gün para iade garantisi de bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra 12. uygulamadan sonra da 6 ay boyunca tüylerden arınmış ve pürüzsüz bir cilt sunmaktadır. Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL modelinde 2 adet kavisli başlık bulunmaktadır. Bu özel üretim kavisli başlıklar sayesinde uygulama programları her bir vücut bölgenize uyumlu hale getirebilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanmaya başladım ara ara yorum yazcam 3 arkadaşıma daha aldırdım alalı 2 ay oldu çok memnunum boşuma dışarda lazere gitmişim.4.aydayım gerçektwn memnumum

hızlı listeye geri dön ↑

Epilasyon Aleti Satın Alma Rehberi

Epilasyon cihazlarının kullanım şekli, kadınların en çok merak ettikleri ve hakkında bilgi sahibi olmak istedikleri konular arasında yer almaktadır. Epilasyon işlemi yaptığınız sırada vücut sağlığınıza dikkat etmezseniz epilasyon işlemi yarardan çok zarar getirebilir. Bu yüzden uygun koşullara sahip olmadan epilasyon işlemlerine girişmemeniz tavsiye edilmektedir.

Ayrıca vücudunuzu da epilasyon işlemine en iyi şekilde hazırlamanız başarılı sonuçlara ulaşmanız için faydalı olacaktır. Örneğin eğer ıslak kullanıma sahip olmayan bir epilasyon aleti kullanıyorsanız bu durumda epilasyon uygulayacağınız bölgenin kuru olmasına özen göstermeniz gerekir.

Epilasyon işlemi sırasında kullandığınız epilatörü tüylerinizin çıkış yönünün tersi doğrultusunda kullanmanız ve yukarı doğru gezdirmeniz gerekir. Aksi halde tüyleriniz kırılır ve batık oluşumuna neden olur. Epilasyon aletiniz her ne kadar kaliteli olursa olsun bu durumda batıklardan kaçışınız mümkün olmayacaktır.

Tüyleri almaktan korkarsanız ve cihazı korkarak kullanırsanız canınız çok daha fazla yanabilir. Bu yüzden korkusuz bir şekilde epilasyon işlemine başlamanız tavsiye edilmektedir. Epilasyon aleti başlığındaki cımbızları çok kuvvetli dahi olsa cihazı hiç bastırmadan uygulamaya kalkarsanız tüylerinizin kökünden alamazsınız ve daha büyük acı hissetmeniz kaçınılmaz olur. Öte yandan iyice alayım diye cihazı çok bastırırsanız bu durumda da cildiniz tahriş olabilir. Epilasyon işleminde ideal baskıyı iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz :)

Bir Cevap Yazın

İndirimler için Trendyol Uygulamasını İndirin