En İyi 6 Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

Okuma Süresi: 6 Dakika

2019 için En İyi 6 Kablosuz Kulaklık – Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Kablolardan nefret ediyor ama müziği seviyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kablosuz kulaklık vardır. Geçtiğimiz birkaç yılda 30’dan fazla kulaklığı test ettik, böylece ihtiyaçlarınız için en iyi şekilde karar vermenize yardımcı olabiliriz. Sizin için mükemmel Bluetooth kulaklık setlerimiz var. İşin püf noktası, dinleme ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınız için hangi tasarımın en iyi olduğu fikrine, sizin kendinizin vereceği karardır.

Eğer kablosuz kulaklık modellerini oyun bilgisayarınız için arıyorsanız En iyi Oyuncu Kulaklığı Rehberini veya Aliexpress Türkiye Deposundan gümrüksüz alabileceğiniz Bluedio bluetooth kulaklıklar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Araştırma:

  • En iyi kablosuz kulaklık 
  • Gürültü engelleme için en iyi kablosuz kulaklık 
  • En iyi kablosuz antreman kulaklıkları 
  • En iyi kablosuz çalışan kulaklıklar 
  • 50 doların altındaki en iyi kablosuz kulaklıklar
  •  En iyi bluetooth kulaklık

Bizim seçimimiz..

Sony H. On WHear 2 WH-H900N Kablosuz Kulaklık

En iyi Bluetooth kulaklık En iyi kablosuz kulaklık

Bu ürüne benzer özelliklerde “Sony MDR-XB950N1 Gürültü Engelleme Özellikli Bluetooth Kulaklık” Trendyol’da satılıyor. Aynı fiyat aralığında bu ürünü de tavsiye edebilirim.

Mükemmel ses, iyi uyum, aktif gürültü önleme özelliği: Sesin ve konforun kesiştiği noktada zirve, WH-H900N en iyi fiyata en konforlu kulaklık

Kimler almalıdır? Bu kulaklık türü, kablolardan kurtulmak isteyen, ancak kulak üstü tasarımlarda ses kalitesini maksimum alabilecekleri kulaklıkları tercih eden insanlar içindir. Bu tür hem kablosuz hem de kablolu olarak çalışabilir ve benzerlerinden daha uzun pil ömrüne sahiptir. Hem ev hem de ofis kullanımı için çok yönlü kulaklıklar çok konforludur.

Neden hoşuma gitsin? Hafif bas sesi ayrıca delinmeyen ve bozulmayan net, temiz yüksek seslerle Sony H.ear On WH-H900N , yüzlerce kulaklıktan çok daha iyi ses çıkarıyor. 28 saat pil ömrü, konforlu bir uyum, kaliteli aktif gürültü önleme ve çok net telefon görüşmeleri sunan bu çifti ofis kullanımı için de uygun kılar.

Kusurları neler? Bu kategoride test ettiğimiz kulaklıkların çoğunda olduğu gibi, WH-H900N’nin birlikte verilen kablosunda bir uzaktan kumanda veya mikrofon yoktur. Bu model ayrıca şarj olurken de çalışmadığından, arama yapmadan önce yeterli güce sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca bu kulaklıklarda biraz daha iyi ses yalıtımı olmasını tercih ederdik.

Pil ömrü: 28 saat Garanti: Bir yıl Giriş: Mikro-USB, stereo mini jak

Farklı bir tarz arıyorsanız, daha az parayla bir şey tercih ediyorsanız veya en iyi seçimimizle ilgili daha fazla ayrıntı istiyorsanız, en iyi Bluetooth kablosuz kulaklık incelememize bakın.

Bu ürünü amazonda incelemek için tıklayın

hızlı listeye geri dön ↑

Jabra Elite 65t Kablosuz Kulaklık

 

En iyi Bluetooth kulaklık Gürültü engelleme için en iyi kablosuz kulaklık

Daha detaylı Trendyol ve MediaMarkt’ta inceleyebilirsiniz. Şuan Trendyol’da daha ucuz.

Konforlu, harika bir ses, telefon görüşmeleri için harika ve ihtiyacınız olan tüm kontrollerle donatılmış Elite 65t, geleneksel Bluetooth kulaklıklardan tavsiye edeceğimiz ikinci gerçek kablosuz kulaklık setidir.

Kimler almalıdır? Bluetooth kulaklıklar hafif, taşınabilir ve göze çarpmayan şekilde üretilmiştir. Torbaya tıkabilecekleri ve dolaşmış tellerle uğraşmak istemeyen kişiler için harika bir üründür.

Neden hoşuma gitsin? Jabra Elite 65T .Ses kalitesi kulağa çok hoş gelir, rahatlar ve kullanımı çok kolaydır, hem ses seviyesi hem de parça kontrolleri sunuyorlar. Dört mikrofon alıcısı, sesinizi telefon görüşmeleri sırasında çok net bir şekilde bozmadan tutmak için çalışır. Elite 65t kulaklıkları dış gürültünün çoğunu engellese de, saydamlık modlarına sahiptir, böylece çevrenizi duymayı tercih edebilirsiniz.

Kusurları nedir? Sol kulaklıktaki ses seviyesini kontrol eden düğmelere bastığınızda, kulaklığınızı düzeltmek zorunda kalabilirsiniz. Etkisi rahatsız edici değil, ama biraz can sıkıcı bir durum.

Şarj başına beş saatlik pil ömrü, gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıklar arasındaki şarjlar arasındaki dinleme süresinin en üstünde – ancak standart Bluetooth kulaklıkların ömründen çok daha kısa.

Pil ömrü: Beş saate kadar ve ayrıca şarj çantasıyla birlikte iki ilave tam şarj Garanti: İki yıl Korumalı: Su ve toza dayanıklı; IP55

Bu ürünü amazonda incelemek için tıklayın

hızlı listeye geri dön ↑

Bose QuietComfort 35 Serisi II Kablosuz Kulaklık

En iyi gürültü önleyici Bluetooth seti

Bu ürünü amazonda incelemek için tıklayın

Bu konforlu ve taşınabilir kulaklık, mükemmel ses sadeliği, artı Google Assistant ve Amazon Alexa desteği sunuyor.

Kimler almalıdır? Gürültü önleyici kulaklıklar , klimanın gürültüsü, trafik sıkışıklığı ve uçak gürültüsü gibi daha düşük perdeli, sabit sesleride azaltmada harikadır. Ayrıca genel ofis gürültüsünde de size yardımcı olabilirler.

Neden hoşuma gitsin? Dış gürültüyü tamamen önlemek istiyorsanız, Bose QuietComfort 35 Series II , en iyi kablosuz ANC kulaklık seti sizin seçiminizdir. Gürültü engelleme de sınıf lideridir. Konforlu ve hafif olan QuietComfort 35 II kulaklıklar, batarya ömrünü uzatır ve oldukça iyi ses çıkarır. Ayrıca, Google Asistan’a veya Amazon Alexa’ya erişmenizi ve sorularınızı sormanızı ya da telefonunuza dokunmadan mesaj göndermenizi ve dinlemenizi sağlayan bir düğmeye sahiptir.

Kusurları nelerdir? Gürültü engelleme özelliği mükemmel olsa da, bu çiftin ses kalitesi yalnızca iyidir çok çok iyi diyemeyiz.- testlerimizde, yüksek sesler biraz donuk ve düşükler biraz boğuktu. ÖÇ

Pil Ömrü: 20 saate kadar (Bluetooth); 40 saate kadar (kablolu) Daha fazla bilgi için, en iyi gürültü önleyici kulaklıkların tam incelemesine bakın.

hızlı listeye geri dön ↑

Jabra Elite Active 65t Bluetooth Kulaklık

kablosuz kulaklık

En iyi egzersiz kulaklıkları En iyi kablosuz antreman kulaklıkları

Konforlu ve emniyetli bir uyumla tamamen kablosuz olan Elite Active 65t kulaklıkları, hiç kulaklık takmadığımızı hissettiğimiz en yakın kulaklıklar.Çünkü tasarımında en ufak bir kablo bile yok. 🙂

Kimler almalıdır? Koşuyorsanız veya spor salonunda kulaklıklarınızı kullanıyorsanız, çeşitli yüksek etkili hareketlerden geçirilebilecek ve biraz ter atmaya devam edecekseniz işte sizin tercih etmeniz gereken harika bir kulaklık.

Neden hoşumuza gitsin? Jabra Elite Aktif 65T Ayarlanabilir durumsal farkındalık modu, kulakiçi kulaklıklarınızı çıkarmadan sohbet etmenize veya trafikte kulak kalmanıza izin verir. Çoğu spor seansı ve koşu için şarj başına beş saat pil ömrü yeterlidir; Ayrıca, şarj kılıfı 10 saate kadar pili saklayabilir (ve hızlı şarj fonksiyonu, şarj kılıfında sadece 15 dakika boyunca 1buçuk saatlik kullanım sağlar).

Kusurları nelerdir? Elite Active 65t’yi çok sevmemize rağmen, birkaç küçük sorunumuz var. İlki, izleri ve ses seviyesini kontrol eden düğmelere bastığınızda, kulağımızda rahatsızlık duyabiliriz. Bu Duygu rahatsız edici değil ama hafif derecede sinir bozucu – düğmelere basarken kulağı sabitlemek için mikrofonları iki parmağınızla tutan küçük kolu tutmanın sorunu hafiflettiğini gördük. İkincisi, kulaklıktaki gömülü ivmeölçer düzgün bir fikir olsa da, şu anda sadece adımları takip edebiliyor. Bunu oldukça doğru bir şekilde yapıyor, ancak eğer bir spor tutkunuysanız veya koşucuysanız bazen adımları kaçırabiliyor.

Çoğu spor salonu antrenman için bu kulaklıkları sever ve kullanır.

Pil ömrü: Yaklaşık beş saat Garanti: İki yıl Korumalı: Ter ve su hasarına karşı korumalı En iyi egzersiz kulaklıklarına kılavuzumuzda bu kulaklıkların tam incelemesini okuyun .

Bu ürünü amazonda incelemek için tıklayın

hızlı listeye geri dön ↑

Plantronics BackBeat Fit 2100 Bluetooth Kulaklık

kablosuz kulaklık

Koşu için en iyi kulaklık En iyi kablosuz çalışan kulaklıklar

Bu model Türkiye’deki satıcılarda yok ama “Plantronics BackBeat FIT 305 Suya Dayanıklı/Ter Geçirmez Kablosuz Spor Kulaklık” Trendyolda satılıyor. Fiyat olarak amazonla yaklaşık değerlerde.

Bu kulaklık sizi koşu yaparken güvende tutmak için çevresel gürültüye izin verir ve diğer kulaklıklara göre bir tık daha az ses çıkartır.. BackBeat Fit 2100 kulakiçi kulaklıkları, sağlam, rahat konforlu ve suya ve tere dayanıklıdır ve yedi artı saat pil ömrüne sahip olma özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kimler alabilir? Sık sık dışarıda koşuyorsanız (bir koşu bandında olduğu gibi), rahatça yerinde durmakla kalmayan insanlardansanız, tere dayanıklı ve kullanımı kolay, aynı zamanda çevrenizi duyabilmenizi sağlayan bu kulaklıklara ihtiyacınız vardır. arabalardan trafikten ve diğer tehlikelerden korunmanız için tasarlanmıştır..

Neden hoşumuza gitsin? Plantronics’in BackBeat Fit kulaklık serisi, iki yıldır favori koşu kulaklıklarımız oldu. Hareket halindeyken rahat ve kullanımı kolay ve ter, yağmura ve toza karşı dayanıklıdırlar. BackBeat Fit 2100 biz şimdiye kadar test ettik hemen hemen tüm diğer mühürsüz kulaklıklardan duyduklarımı daha iyi harika ses kalitesi sunar… BackBeat Fit 2100’ün yedi saatlik pil ömrü vardır. Kulaklığın hızlı şarj özelliği sadece 15 dakikalık bir şarjın ardından size bir saatlik kullanım sağlar.

Kusurları nelerdir? Çoğunlukla, BackBeat Fit 2100 harika, ancak küçük bir kusuru var. Soğuk havalarda bir fularla koşarsanız veya ceketinizde yüksek bir yaka varsa, kulakiçi kulaklıkları birbirine bağlayan kalın, kauçuk kablo ara sıra takılmalara sebep olabilir;

Pil ömrü: Yedi saat Karşı korunan: Su, ter, toza karşı mükkemmel koruma; IP57 Garanti: Bir yıl Daha fazla bilgi için, en iyi çalışan kulaklıkların tam incelemesine bakın.

Bu ürünü amazonda incelemek için tıklayın.

hızlı listeye geri dön ↑

Skullcandy Ink’d Wireless Bluetooh Kulaklık

kablosuz kulaklık

50 doların altındaki en iyi kablosuz kulaklıklar En ucuz Bluetooth kulaklıklar

Hafif ve rahat, Skullcandy Ink’d Bluetooth kulaklık başlıkları en büyük kulak kanallarına sığacak ve suya tere dayanıklı olacaktır. Fiyatı çok uygundur.

Kimler almalıdır? Kulaklığınızı çok sık kaybediyorsanız, kendiniz için yedek bir kulaklık istemek veya sağlam bir bütçeye sahip olmanız gerekir, fiyatı diğer seçeneklere göre gerçekten uygun.

Neden hoşuma gitsin? Hafif Skullcandy Ink’d Bluetooth kulaklık cepte taşınabilir. Bu fiyat aralığındaki diğer kulaklıklardan çok daha iyi ses veriyorlar. Kontrollerin hissedilmesi kolay ve kablolar dolanacak kadar uzun değil (veya hareketi engelleyecek kadar kısa değil).

Kusurları nelerdir? Çok büyük kulak kapaklarınız varsa sizi rahatsız edebilir. BASS yoğunluğu düşüktü. Orta derecede kaba ses veren yüksek frekans aralığı ise biraz teneke gibi hissettirdi. Ses kalitesini birinci öncelik olarak görürseniz , daha fazla para harcamanız gerekir.

Pil ömrü: Sekiz saat Garanti: İki yıl Daha fazla bilgi için, 50 ABD Dolarının altındaki en iyi kablosuz kulaklık başlıkları incelememize bakın .

Bu ürünü amazonda incelemek için tıklayın

[content-egg module=Amazon template=custom/simple_list]


Özet
Bluetooth Kulaklık Tavsiye
Yazı İsmi
Bluetooth Kulaklık Tavsiye
Açıklama
Kablolardan nefret ediyor ama müziği seviyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kablosuz kulaklık vardır. İşte bu kulaklıklardan bir öneri listesi. 1- Sony H. On WHear 2 WH-H900N 2- Jabra Elite 65t 3- Bose QuietComfort 35 Serisi II 4- Jabra Elite Active 65t 5- Plantronics BackBeat Fit 2100 6- Skullcandy Ink'd
Yazar
Yayıncı
Anlatbakim
Yayıncı Logosu
3 Comments

Bir Cevap Yazın

İndirimler için Trendyol Uygulamasını İndirin