En İyi Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Okuma Süresi: 5 Dakika

En İyi Oyuncu Kulaklıkları

60 saatin üzerinde ve 15’in üzerinde kulaklık test ettikten sonra, HyperX Cloud Alpha’nın çoğu insan için en net ve en iyi ses veren oyun kulaklığı olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda birçok gamer (oyuncu) arkadaşımızdan yardım, fikir görüş öneri ve tavsiye alarak yaptığımız araştırmalar sonucu sizler için en iyi 5 oyuncu kulaklığı’nı beğeninize sunduk:

Bizim Seçimimiz: HyperX Cloud Alpha Oyuncu Kulaklığı

Çok çeşitli kafa boyutlarında uyumlu olan bu kulaklık, oyunlarda ses kasmak ve kullanışlı bir mikrofona sahip olmak için mükemmeldir. Ayrıca çok geniş bir bant aralığında ses sağlar. Oyuncular için en iyi kulaklık olarak tavsiye ediyoruz.

 Oyuncu ekipmanları arayışındaysanız. Sizler için hazırladığımız Oyuncu Mouse Listesi , var olan bilgisayarınızı veya laptopunuzu geliştirmek istiyorsanız Ssd Satın Alma Rehberi , ya da yeni bir Oyuncu Laptop arayışındaysanız bu yazılarımız karar vermeniz açısından sizlere yararlı olacaktır. 

Oyuncu arkadaşlarımızdan çoğu HyperX Cloud Alpha’yı test ettiğimiz diğer kulaklıklara göre daha uzun süre takmak ve kullanmak açısından çok daha rahat buldu . Çıkarılabilir mikrofon, takım arkadaşlarınızla konuşmak için yeterli işlevi görüyor. Kulaklığın hafifliğine rağmen, alüminyum konstrüksiyon malzemeden üretilmesi güven verici ve malzemeler bu fiyat aralığındaki diğer kulaklıklardan çok daha yüksek kalitededir. Çıkarılabilir kablo, kulaklığın ses seviyesi ve sesini kısmak için basit hat içi kontrollere sahiptir ve sesin iyi olması için yazılımla vs. uğraşmanıza gerek yoktur.

Özellikleri
 • HyperX Bulut Alfa test ettiğimiz en evrensel rahat kulaklık.
 • Kulaklık kılıfları geniştir her boyuttaki kafalar için yeterince ayarlanabilir.
 • Alpha, bas, orta ve yüksek sesler arasındaki ses efektleri arasındaki açık fark ile oyunlarda harika sesler verir.
 • Çıkarılabilir 3,5 mm kablo, bir PS4, Xbox One, Nintendo Switch veya bir akıllı telefonla çalışmasını sağlar.
 • Hafif ve ayarlanabilir, kulaklıkların yumuşak deri kaplı kalın hafızalı köpükleri var.
 • HyperX Cloud Alpha, test ettiğimiz en dinamik, tutarlı ses kulaklığıdır.
 • Cloud Alpha’daki ortamda ki kulaklık seslerini, ayak sesleri, ortam sesler ve diğer hareket efektleri gibi efektler arasında net bir ayrım oluşturur.
 • HyperX Cloud Alpha üzerindeki mikrofonda çok kalitelidir. Derin, canlı bir ses veya daha yüksek eğimli bir gürültü olup olmadığına bakılmaksızın, alıcı taraftaki insanlar sizi net bir şekilde anlayacaktır.
 • Ses kontrolleri kablonun üzerinde yer alıyor.

hızlı listeye geri dön ↑

İkinci Seçimimiz: Sennheiser GSP 300 Oyuncu Kulaklığı

hızlı listeye geri dön ↑

Çok Üstün bir mikrofon ancak biraz daha az konforlu

Mikrofon olarak bizim seçimimizden çok daha iyi bir mikrofona sahip ve ses kalitesi bizim seçimimize yaklaşık olarak iyi, ancak kulaklık herkes için rahat olmayabilir. Konfor biraz daha düşük.

Daha iyi bir mikrofon istiyorsanız, Sennheiser GSP 300’ü satın almanızı öneririm . Sesler net bir şekilde ortaya çıkıyor ve GSP 300’ün sesi Cloud Alpha’nınki kadar iyi ayarlanmış. Ancak daha büyük kafalı oyuncular GSP 300’ü rahat bulmuyorlardı, ayrıca GSP 300 plastik malzemeden olduğu için Alpha’dan daha ucuz ve kalite olarak düşük hissettiriyor. Ve Cloud Alpha’nın aksine, kablosu çıkarılabilir değil; Bu çok önemli bir şey değil, ancak bir şeyler ters giderse GSP 300’ü tamir etmeyi zorlaştırır.

Özellikleri
 • Oldukça net bir mikrofona sahip.
 • HyperX Cloud Alpha gibi, GSP 300 de kulaklık kılıflarında kalın, deri kaplı bellek köpüğü kullanıyor.
 • Cloud Alpha kulaklıkların oval olduğu yerlerde GSP 300 kulak şeklinde pedlere sahiptir. Bu, GSP 300 kulaklıklarının Cloud Alpha’dan daha fazla oda gürültüsünü izole etmesine yardımcı olur,
 • Kafa bandı, ağırlık dağılımına yardımcı olmak için ortada bir bölmeye sahiptir,
 • GSP 300’deki üst seviye Cloud Alpha’dan daha temiz ve özellikle Hellblade’deki fısıltılı, yüksek perdeli diyaloglarla, tiz ses efektlerini ayırmakta daha iyi bir iş çıkartıyor.
 • GSP 300’ün ses seviyesi yeterince iyi, ancak Cloud Alpha kadar geniş değil.
 • Cloud Alpha’nın tersine, GSP 300’deki mikrofon çıkarılabilir değil ve yalnızca hafifçe eğiliyor.
 • Alfa’nın aksine, kontroller kablonun üzerinde değil, kulaklığın üzerindedir. Sağ kulaklıkta, ses seviyesi ayar tuşları mevcut.

hızlı listeye geri dön ↑

Bütçe Dostu Seçim: Corsair HS50 Gamer Kulaklığı

oyuncu kulaklığı

En ucuz ve kaliteli oyuncu kulaklığı

Seste bir parça detaydan ödün vereceksiniz ve birçok insan için bu kulaklık çok rahat olmayacak, ancak fiyat diğer tanıttığımız ürünlerin yarı fiyatına olacak. Net bir mikrofona sahip, iyi bir oyuncu kulaklığı elde edeceksiniz.

Corsair HS50 alabileceğiniz en ucuz ve en iyi oyuncu kulaklıklarındandır. Ana seçimimiz kadar ayarlanabilir ve rahat değil tabi ki,ancak yapısı sağlam görünüyor ve ses Cloud Alpha kadar ayrıntılı olmasada, fiyatın yarısında olmasını beklemiyorduk.Kulaklığımızı Test ettirdiğimiz oyuncularımızdan çoğu HS50’yi kısa süre için rahat buldu, ancak yaklaşık bir saat oyun oynadıktan sonra kulakların rahatsızlık verdiğinden dolayı şikayet etti.

Özellikleri
 • Bir oyuncu kulaklık setine 50 dolardan fazla harcamak istemiyorsanız, Corsair HS50’yi satın alın .
 • Cloud Alpha kadar tatlı ve ferah bir ses kalitesine sahip değil, pek rahatta değil, ama mikrofon sesi çok net ve kulaklık fiyatı için gayet ideal bir ürün.
 •  HS50 ses dengesinde iyi bir iş çıkarıyor ve oyun oynarken ses ipuçlarını seçmeyi kolaylaştırıyor.
 • Kafa bandı rahat ama ince bir deri kaplamaya sahiptir ve kulaklık çoğunlukla metaldir.
 • Ses seviyesi ve sesi kısma açma kontrolleri sol kulaklığın üzerindedir.
 • HS50’nin çıkarılabilir olmayan 3,5 mm kablosu mevcut.

hızlı listeye geri dön ↑

Harika Seçim: Sennheiser Game One Oyuncu Kulaklığı

oyuncu kulaklığı

Olağanüstü kaliteli sesi olan oyuncu kulaklığı

Bu kulaklığın ses frekans aralığı diğer seçtiklerimizden daha geniştir ve nefes alabilen tasarım terli kulaklar için daha konforludur.

Daha küçük veya ortalama bir kafa yapısına sahipseniz ve uzun süreli üstün konfor, daha ilgi çekici bir ses deneyimi ve mükemmel bir mikrofon istiyorsanız, Sennheiser Game One’ı tavsiye ediyorum . Oyun kulaklıklarının çoğundan farklı olarak, bu kulaklık daha açık bir tasarıma sahiptir, yani kulaklıkların delikleri vardır. Bu tasarım Game One’ın sesini daha açık ve ferah kılar ancak sesin sızmasına da izin verir; böylece çevrenizdeki insanlar (ve sesli sohbetlerde) dinlediklerinizi duyabilirler. Aynı zamanda kulaklıklı mikrofon setini daha uzun süre takmak için kulaklarınızı rahatlatır.

Özellikleri
 • Açık tasarımı, sıcak çalışma veya sıcak bir yerde yaşama durumunda iseniz , kulaklığı daha nefes alabilir ve daha rahat hale getirir.
 • Game One hafiftir ve kafa büyüklüklerinde rahat bir hale getirmek için çok çeşitli ayarlara sahiptir.
 • Game One açık kulaklıklı bir kulaklık olduğundan, ses seviyesi Cloud Alpha’nınkinden daha büyük. Bunun bize Overwatch gibi çok oyunculu oyunlarda seslerin sanal surround seslerden nereden geldiği konusunda daha iyi bir fikir verdiğini gördük
 • Orta ve yüksek sesler mükemmel, vokal aralıklarındaki netlik ve ayak sesleri gibi ince seslerle net bir ayrım sağlıyor.
 • Game One’daki mikrofon GSP 300 kadar net, ancak kulaklık açık olduğu için kulaklığa ve mikrofona daha fazla ses geliyor.
 • Game One açık olduğundan, sesi yalıtmaz, böylece etrafınızda neler olup bittiğini duyabilirsiniz. Bunu kendim tercih ettim ve birileri ofisime geldiğinde duyabiliyordum.
 • Game One’ın sağ kulaklıkta ses kontrolü var.

hızlı listeye geri dön ↑

1 Comment

Bir Cevap Yazın

İndirimler için Trendyol Uygulamasını İndirin