Teknoloji

En İyi Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Sizce kulaklık mı yoksa mouse mu önemli ? Benim tecrübelerime göre mouse bir şekilde hallediliyor. Hatta bu karantina döneminde kısa bir süre dikey mousela cs go oynadım 🙂 Ama kulaklığın eksikliğini bir türlü dolduramıyorum. En iyi oyuncu kulaklığı hangisi derseniz ergonomik ve multiplayer oyunlarda ses kasmayı sağlayan her kulaklık iyidir.

Tabi bu kritere uyan gaming kulaklık modelleri zaten belli bir bütçe üzerinde oluyor. Ama 200-450 Tl bandında size  yetecek bir çok kulaklık mevcut.

Çevrem ve araştırmalarım sonucu kulaklık önerisi ve kulaklık tavsiyelerinde en çok tercih edilenlere göre satın aldığım son 2 kulaklığımın markaları, Steelseries Siberia 200 ve Rampage R36 Drop. Bir Cs go oyuncusu olarak bu iki kulaklıktan son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim. Özellikle Siberia 200 bence mikrofonu en iyi olan oyuncu kulaklıklarından biri. Tavsiye edeceğim ürün ise kardeşimin kullandığı ürün. Bence bu listede şu kulaklık olması lazım diyorsanız iletişim kanallarımızdan bizlere yazabilirsiniz.

Yeni aldığım kulaklık Monster’ın kulaklığı. 7+1 bir kulaklık arıyorsanız kalitesinden memnun kaldığımı söylebilirim.

 Oyuncu ekipmanları arayışındaysanız. Sizler için hazırladığımız oyuncu mouse incelememize → https://anlatbakim.com/oyuncu-mouse-listesi/ , ssd arayışındaysanız en geniş kapsamlı ssd inceleme yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyorum → https://anlatbakim.com/en-iyi-ssd/

Editör Tavsiyesi En İyi Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Tam bir steelseries hayranı olabilirim. Bütçem yetse tüm ekipmanlarımı steelseries’ten yana kullanırım. Nedense altığım tüm ekipmanlarda sorun yaşamadığım ve performansına bayıldığım marka steelseries oldu.

Gözüm kapalı önerebileceğim ürünlerden bir tanesi de bu kulaklık. Zaten ürün yorumlarına göz atın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

kaliteli oyuncu kulaklığı

Öne Çıkan Özellikler

 • Kablolu Bağlantı
 • Mikrofon Var
 • Kablo Uzunluğu 2 metre
 • Frekans Tepsini 20hz 20KHz
 • Bluetooth Yok
 • Aydınlatma Yok
 • Hassasiyet 98dB
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

Sennheiser GSP 300 Oyuncu Kulaklığı

Öne Çıkan Özellikler

 • Oldukça net bir mikrofona sahip.
 • HyperX Cloud Alpha gibi, GSP 300 de kulaklık kılıflarında kalın, deri kaplı bellek köpüğü kullanıyor.
 • Cloud Alpha kulaklıkların oval olduğu yerlerde GSP 300 kulak şeklinde pedlere sahiptir. Bu, GSP 300 kulaklıklarının Cloud Alpha’dan daha fazla oda gürültüsünü izole etmesine yardımcı olur
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

Çok Üstün bir mikrofon ancak biraz daha az konforlu

Mikrofon olarak bizim seçimimizden çok daha iyi bir mikrofona sahip ve ses kalitesi bizim seçimimize yaklaşık olarak iyi, ancak kulaklık herkes için rahat olmayabilir. Konfor biraz daha düşük.

Daha iyi bir mikrofon istiyorsanız, Sennheiser GSP 300’ü satın almanızı öneririm . Sesler net bir şekilde ortaya çıkıyor ve GSP 300’ün sesi Cloud Alpha’nınki kadar iyi ayarlanmış. Ancak daha büyük kafalı oyuncular GSP 300’ü rahat bulmuyorlardı, ayrıca GSP 300 plastik malzemeden olduğu için Alpha’dan daha ucuz ve kalite olarak düşük hissettiriyor. Ve Cloud Alpha’nın aksine, kablosu çıkarılabilir değil; Bu çok önemli bir şey değil, ancak bir şeyler ters giderse GSP 300’ü tamir etmeyi zorlaştırır.

 • Kafa bandı, ağırlık dağılımına yardımcı olmak için ortada bir bölmeye sahiptir,
 • GSP 300’deki üst seviye Cloud Alpha’dan daha temiz ve özellikle Hellblade’deki fısıltılı, yüksek perdeli diyaloglarla, tiz ses efektlerini ayırmakta daha iyi bir iş çıkartıyor.
 • GSP 300’ün ses seviyesi yeterince iyi, ancak Cloud Alpha kadar geniş değil.
 • Cloud Alpha’nın tersine, GSP 300’deki mikrofon çıkarılabilir değil ve yalnızca hafifçe eğiliyor.
 • Alfa’nın aksine, kontroller kablonun üzerinde değil, kulaklığın üzerindedir. Sağ kulaklıkta, ses seviyesi ayar tuşları mevcut.
Ürün Yorumu:  Bir çok farklı yüksek kalite kulaklık kullandım 7.1 denen yalana aldanmayın stereo iyidir. Sennheiser kalitesini konuşturmuş tek sıkıntı kulaklarınız ve kafanız büyükse rahat edemeyebilirsiniz.

Corsair HS50 Gamer Kulaklığı

Öne Çıkan Özellikler

 • Cloud Alpha kadar tatlı ve ferah bir ses kalitesine sahip değil, pek rahatta değil, ama mikrofon sesi çok net ve kulaklık fiyatı için gayet ideal bir ürün.
 •  HS50 ses dengesinde iyi bir iş çıkarıyor ve oyun oynarken ses ipuçlarını seçmeyi kolaylaştırıyor.
 • Kafa bandı rahat ama ince bir deri kaplamaya sahiptir ve kulaklık çoğunlukla metaldir.
 • Ses seviyesi ve sesi kısma açma kontrolleri sol kulaklığın üzerindedir.
 • HS50’nin çıkarılabilir olmayan 3,5 mm kablosu mevcut.
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

En ucuz ve kaliteli oyuncu kulaklığı

Seste bir parça detaydan ödün vereceksiniz ve birçok insan için bu kulaklık çok rahat olmayacak, ancak fiyat diğer tanıttığımız ürünlerin yarı fiyatına olacak. Net bir mikrofona sahip, iyi bir oyuncu kulaklığı elde edeceksiniz.

Corsair HS50 alabileceğiniz en ucuz ve en iyi oyuncu kulaklıklarındandır. Ana seçimimiz kadar ayarlanabilir ve rahat değil tabi ki,ancak yapısı sağlam görünüyor ve ses Cloud Alpha kadar ayrıntılı olmasada, fiyatın yarısında olmasını beklemiyorduk.Kulaklığımızı Test ettirdiğimiz oyuncularımızdan çoğu HS50’yi kısa süre için rahat buldu, ancak yaklaşık bir saat oyun oynadıktan sonra kulakların rahatsızlık verdiğinden dolayı şikayet etti.

Ürün Yorumu: Tam bir f/p bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi ürün ses yalıtımı harika dışarıya ses az miktar veriyor ama kesinlikle dışarıdan ses almıyor 3 saat kafamdan çıkarmadım bir gram rahatsız etmedi tavsiye ediyorum

Sennheiser Game One Oyuncu Kulaklığı

en iyi fiyat performans kulaküstü kulaklık

Öne Çıkan Özellikler

 • Açık tasarımı, sıcak çalışma veya sıcak bir yerde yaşama durumunda iseniz , kulaklığı daha nefes alabilir ve daha rahat hale getirir.
 • Game One hafiftir ve kafa büyüklüklerinde rahat bir hale getirmek için çok çeşitli ayarlara sahiptir.
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

Olağanüstü kaliteli sesi olan oyuncu kulaklığı

Bu kulaklığın ses frekans aralığı diğer seçtiklerimizden daha geniştir ve nefes alabilen tasarım terli kulaklar için daha konforludur.

Daha küçük veya ortalama bir kafa yapısına sahipseniz ve uzun süreli üstün konfor, daha ilgi çekici bir ses deneyimi ve mükemmel bir mikrofon istiyorsanız, Sennheiser Game One’ı tavsiye ediyorum . Oyun kulaklıklarının çoğundan farklı olarak, bu kulaklık daha açık bir tasarıma sahiptir, yani kulaklıkların delikleri vardır. Bu tasarım Game One’ın sesini daha açık ve ferah kılar ancak sesin sızmasına da izin verir; böylece çevrenizdeki insanlar (ve sesli sohbetlerde) dinlediklerinizi duyabilirler. Aynı zamanda kulaklıklı mikrofon setini daha uzun süre takmak için kulaklarınızı rahatlatır.

 • Game One açık kulaklıklı bir kulaklık olduğundan, ses seviyesi Cloud Alpha’nınkinden daha büyük. Bunun bize Overwatch gibi çok oyunculu oyunlarda seslerin sanal surround seslerden nereden geldiği konusunda daha iyi bir fikir verdiğini gördük
 • Orta ve yüksek sesler mükemmel, vokal aralıklarındaki netlik ve ayak sesleri gibi ince seslerle net bir ayrım sağlıyor.
 • Game One’daki mikrofon GSP 300 kadar net, ancak kulaklık açık olduğu için kulaklığa ve mikrofona daha fazla ses geliyor.
 • Game One açık olduğundan, sesi yalıtmaz, böylece etrafınızda neler olup bittiğini duyabilirsiniz. Bunu kendim tercih ettim ve birileri ofisime geldiğinde duyabiliyordum.
 • Game One’ın sağ kulaklıkta ses kontrolü var.
Ürün Yorumu: Zaten bu markanın ses kalitesini sorgulamaya gerek yok. Çok kaliteli ve ağırlığı hiç rahatsız etmiyor çok hafif

HyperX Cloud Alpha Oyuncu Kulaklığı

dünyanın en iyi oyuncu kulaklığı

Öne Çıkan Özellikler

 • HyperX Bulut Alfa test ettiğimiz en evrensel rahat kulaklık.
 • Kulaklık kılıfları geniştir her boyuttaki kafalar için yeterince ayarlanabilir.
 • Alpha, bas, orta ve yüksek sesler arasındaki ses efektleri arasındaki açık fark ile oyunlarda harika sesler verir.
 • Çıkarılabilir 3,5 mm kablo, bir PS4, Xbox One, Nintendo Switch veya bir akıllı telefonla çalışmasını sağlar.
Trendyol’da İncelemek için Tıklayın

Çok çeşitli kafa boyutlarında uyumlu olan bu kulaklık, oyunlarda ses kasmak ve kullanışlı bir mikrofona sahip olmak için mükemmeldir. Ayrıca çok geniş bir bant aralığında ses sağlar. Oyuncular için en iyi kulaklık olarak tavsiye ediyoruz.

Oyuncu arkadaşlarımızdan çoğu HyperX Cloud Alpha’yı test ettiğimiz diğer kulaklıklara göre daha uzun süre takmak ve kullanmak açısından çok daha rahat buldu . Çıkarılabilir mikrofon, takım arkadaşlarınızla konuşmak için yeterli işlevi görüyor. Kulaklığın hafifliğine rağmen, alüminyum konstrüksiyon malzemeden üretilmesi güven verici ve malzemeler bu fiyat aralığındaki diğer kulaklıklardan çok daha yüksek kalitededir. Çıkarılabilir kablo, kulaklığın ses seviyesi ve sesini kısmak için basit hat içi kontrollere sahiptir ve sesin iyi olması için yazılımla vs. uğraşmanıza gerek yoktur.

 • Hafif ve ayarlanabilir, kulaklıkların yumuşak deri kaplı kalın hafızalı köpükleri var.
 • HyperX Cloud Alpha, test ettiğimiz en dinamik, tutarlı ses kulaklığıdır.
 • Cloud Alpha’daki ortamda ki kulaklık seslerini, ayak sesleri, ortam sesler ve diğer hareket efektleri gibi efektler arasında net bir ayrım oluşturur.
 • HyperX Cloud Alpha üzerindeki mikrofonda çok kalitelidir. Derin, canlı bir ses veya daha yüksek eğimli bir gürültü olup olmadığına bakılmaksızın, alıcı taraftaki insanlar sizi net bir şekilde anlayacaktır.
 • Ses kontrolleri kablonun üzerinde yer alıyor.
Ürün Yorumu: Ürün gayet başarılı. Özellikle csgo gibi oyunlar için oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. 7.1 olmayabilir fakat çoğu profosyonel oyuncunun tercihi olan setero bencede daha iyi.

Oyuncu Kulaklığı Satın Alma Rehberi

Çok oyunculu oyunlar oynuyorsanız ve takım arkadaşlarıyla iletişim kurmanın en kolay yolunu arıyorsanız, bir oyun kulaklığı düşünmelisiniz. Genellikle arka plan gürültüsünü engelleyen dahili bir mikrofonla, kulaklıklar, Overwatch , Fortnite veya Destiny 2 gibi oyunlar için kullanışlıdır.

Sesli sohbet ile çok oyunculu oyunlar oynamıyorsanız, onun yerine iyi bir çift kulaklık almalısınız . Daha az parayla, oyun bilgisayarınızdan garip  görünmeyecek daha iyi ses veren, daha hoş görünümlü kulaklıklarda elde edebilirsiniz.

anlatbakim

Ben Emre. Tüketicilere, ürünleri satın almadan o ürün hakkında bilgi vermek ve en iyi ürünleri listelemek amacıyla anlatbakim blog sitesini kurdum. Bir arkadaşımla beraber ürün incelemeleri yaparak tüketicileri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu