2019 için En İyi Saç Düzleştirici Satın Alma Rehberi

Okuma Süresi: 5 Dakika

En İyi Saç Düzleştirici 2019

En kaliteli saç düzleştirici markaları, dış görünüşlerine ve kişisel bakımlarına dikkat eden hanımların internet üzerinden araştırdıkları ürünler arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere saç düzleştiricileri;

  • Elektriklenen saçları yeniden eski görünümlerine kavuşturmak,
  • Yıpranan saçları kısa sürede sağlıklı bir hale getirmek,
  • Saçların daha parlak ve dümdüz görünmesini sağlamak,
  • Saçlarda oluşan kırıklıkların etkili biçimde ortadan kaldırılmasını sağlamak

gibi faydalara sahiptir.

Bu yüzden saç düzleştirici ürünlerin kaliteli ve işlevsel olması da büyük önem taşımaktadır. Saçlarının hem görünümüne hem de sağlıklarına dikkat eden hanımların tercihleri saç düzleştirici cihazları üreten markalar arasında en kaliteli olanlardan yana olmaktadır.

Uzun süreli kullanımlarda saça faydadan çok zarar getirdiği bilinen bu ürünlerin, kalitesiz ve saç sağlığını koruma odaklı olmayan modellerini kullanan hanımlar ne yazık ki bu ürünleri kullanmalarından dolayı fayda yerine daha çok zarar görmektedir.

Bu sebeple özellikle internet üzerinde en kaliteli saç düzleştirici ürünleri ve markalarını araştırmaktadır. Bu yazımızın devamında en uygun fiyatlı ve birbirinden kaliteli saç düzleştiricilerini bulabilirsiniz.

Arzum Mona Sense Saç Düzleştirici

144 TL 309 TL

Arzum Mona Sense saç düzleştirici modeli, sahip olduğu özel tasarım keratin ve argan yağ katkılı seramik düzleştirici plakaları sayesinde saçlarınızı mükemmel şekilde düzleştirmenin yanında saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını da sağlamaktadır.

Özellikle son dönemde internet üzerinden en çok aratılan en iyi saç düzleştirici modelleri arasında gösterilen Arzum Mona Sense, 100 ila 230 C derece ısı ayarına sahiptir.

Geniş plakası ile kolay kullanım imkanı sunan modelin tek olumsuz yanının taraklı olmayışı dikkatlerden kaçmamaktadır. Bunun dışında her saç tipine uygun sıcaklık aralığı sayesinde en uygun sıcaklık seçimiyle saçları yakmadan kolaylıkla şekillendirilebilmesini sağlamaktadır. Arzum Mona Sense saç düzleştirici modelinin en çok tercih edilen saç düzleştirici modelleri arasında yer almasında sahip olduğu LED ekran da önemli paya sahiptir. 

Bu sayede ürünün kullanıma hazır olup olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca Arzum Mona Sense, kullanıldıktan sonra 60 dakika içinde otomatik kapanma özelliği ile yüksek güvenlik sağlamaktadır.

10Expert Score
Arzum Mona Sense Yorumları

bizim hanıma aldık baya memnun kaldı saçlarınız kabarık kıvırcıksa basarili bi urun

hızlı listeye geri dön ↑

Remington Pro Seramik Geniş Plaka

284 TL 437 TL

Remington Pro Seramik geniş plaka saç düzleştirici modeli, uzun ve kalın saçlar düşünülerek geliştirilmiş olan özel tasarım seramik plakaları ile parlak, düz ve pürüzsüz saçlara kolaylıkla ulaşmanızda muhteşem bir performans ortaya koymaktadır.

Uygun fiyatlı saç düzleştirici modelleri arasında gösterilen Remington Pro, aynı zamanda daha uzun ve geniş plakaları ile yalnızca birkaç dakika içinde tüm saçı kontrol altına alarak etkili bir biçimde düzleştirilmesini sağlamaktadır.

Remington Pro seramik geniş plaka saç düzleştirici modelini kullanarak tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede saçlarınızı dümdüz yapabilir ve ışıltılı bir parlaklığa kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Her saç tipine uygun olması için 150 ila 230 C derece sıcaklık aralığına sahip bu üründe en önemli özelliklerden biride 15 saniyede hızlı ısınma özelliğidir. 

Yeni jenerasyon düzleştirici, saçın her an yumuşak, parlak ve canlı olabilmesi için geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra Extra özelliği sayesinde en söz geçmez saçı bile kısa sürede dümdüz yapabilme özelliğine sahiptir. Remington Pro saç düzleştirici uygun fiyatıyla da yoğun ilgi görmektedir.

10Expert Score
Remington Pro Yorumları

mükemmel. gür saçlılar için uygun olmayabilir ama. ilk kullanımda plastik kokusu var ama zamanla kalmadı koku. saçları yumuşacık yapıyor.

hızlı listeye geri dön ↑

Philips Saç Düzleştirici

418 TL 614 TL

Philips saç düzleştirici modeli, sahip olduğu keratin özelliği ile en inatçı saçları bile dümdüz yapmakla kalmayıp aynı zamanda saçı besleyerek parlak ve canlı bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. 

En kaliteli saç düzleştirici modelleri arasında gösterilen Philips, profesyonel sonuçlar elde edilebilmesi için 230 C dereceye kadar ısınan ekstra geniş seramik kaplamaları sayesinde hızlı ve etkili bir biçimde dümdüz saçlara sahip olunmasında etkili bir rol üstlenmektedir.

Keratin katkılı koruyucu seramik kaplama sayesinde saçınıza zarar vermez. Özellikle hassas saçlar için saç düzleştirici arayışında bulunanlara tavsiye edilen bu modelde optimum bakım sağlamak için titreşimli plakalar kullanılmıştır. Plakalardan yayılan yumuşak titreşimler sayesinde saçınızın her telinin bakım görmesi mümkün hale gelmektedir.

Bu sayede plakalardan yayılan ısı da saç üzerinde eşit bir şekilde dağıtılmaktadır. Böylelikle saçınızın yalnızca bir bölümünde değil tümünde dümdüz ve kusursuz bir görünüm elde edilmiş olmaktadır. Mükemmel sonuçlar için dijital sıcaklık ayarına sahip modelde her saç tipine uygun sıcaklıkların elde edilmesi oldukça basittir.

10Expert Score
Philips Düzleştirici Yorumları

Arkadaşlarımın uzun yıllar kullandığı ve onların önerisi ile aldığım düzleştirici. Gerçekten çok memnunum. Saçlarım hacimli ve kıvırcık olmasına rağmen çok kısa sürede saçımı yapıp dışarı çıkabiliyorum. Tek beni zorlayan kısmı ürünün fiyatının çok yüksek olmasıydı.

hızlı listeye geri dön ↑

Babyliss Diamond Slim Protect

199 TL 299 TL

Babyliss Diamond Slim protect modeli, Türkiye’de son yıllarda öne çıkan ve kuaförler için üretim yapan tek kişisel bakım markası olarak adından sıkça söz ettirmeye başaran Babyliss markasının en çok rağbet gören ürünlerinden biridir.

Babyliss Diamond serisi, elmas seramik mucizesi ile birlikte saçların yıpranmadan ve kırılmadan olağanüstü bir ışıltıya kavuşması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra hızlı ve göz alıcı işlemler ile gerçekten parlak sonuçlar elde edilmesi oldukça kolaydır.

Babylis Diamond Slim Protect ürünü 2 ayrı program dahilinde 6 farklı ısı ayarı ile her saça uygun ısı ayarının en ince şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Islak saç için saç düzleştirici arayışında bulunanlara önerilen Babyliss LED ekranı ile ısı ayarını da rahatça takip edebilme imkanı sunmaktadır. 

Özel bileşimli seramik plakaları sayesinde uzun süreli kullanım ömrüne sahip Babyliss Diamond serisi saç düzleştiricilerde ayrıca güvenli kullanım için kilit sistemi bulunmaktadır.

10Expert Score
Babyliss Diamond Yorumları

Çok memnunum. Korkarak alıp çok sevdiğim ürün olması?? kargo hızı çok iyiydi teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla alınabilecek ürün tavsiye ederim??

hızlı listeye geri dön ↑

Rowenta Express AirBrush Saç Düzleştirici

468 TL 499 TL

Rowenta Express AirBrush modeli, saçları hızlı ve pratik bir şekilde benzersiz bir görünüme kavuşturmak için en ideal modellerden biri olarak öne çıkmaktadır. Seramik kaplama sayesinde pürüzsüz ve parlak saçlara kavuşmak oldukça kolaydır. 

Easyliss Starla Straightnrs kireç toplama çubuğu sayesinde cihazın rakiplerine oranla çok daha uzun süren kullanım ömrüne sahip olması sağlanmıştır. Yalnızca 1 dakikada hızlı ısınma özelliği ile kullanıma hazır hale gelen Rowenta Express AirBrush, en çok satılan saç düzleştirici modelleri arasında yer almaktadır.

Üzerinde özel olarak yerleştirilen kilit sistemi sayesinde güvenli ve kolay saklama imkanı sunan cihazda ayrıca 360 derece döner kablo sayesinde çok kolay kullanım sağlanmaktadır. 

Saçlarınızın kökten ucu kadar etkili biçimde düzleştirilmesi için ince plakalara sahip olan bu modelde ayrıca hareketli plaka sistemi sayesinde saç telinin kalınlığına uygun basınç ile etkili düzleştirme sunulmaktadır. Ürün internet üzerinden en çok satılan saç düzleştiricileri arasında yer almaktadır.

10Expert Score
Rowenta Yorumları

Yıpratmadan çok güzel düzleştiriyor severek kullanıyorum.

Çeyiz hazırlığı mı yapıyorsunuz ? Eğer Türk Kahvesi Makinesi konusunda kafanız karıştıysa En iyi Türk Kahvesi Makinesi Rehberimizi okuyabilirsiniz.

hızlı listeye geri dön ↑

En İyi Saç Düzleştiric Satın Alma Rehberi

Saç düzleştirici türleri arasında birbirinden farklı modellerden bahsetmek mümkündür. Kullanıcıların saç düzleştirici tercihlerinde ilk olarak ihtiyaçlarına ve kendi saç tiplerine göre seçim yapmaları tavsiye edilmektedir. Bu bağlamda en hızlı ısınan plaka titanyumdur. Titantum plaka saç düzleştiriciler, cihazın tavsiye edildiği gibi amacına uygun kullanılması durumunda saça gelen zararı minimum seviyeye indirmektedir.

Bunun dışında seramik plakalar da saç düzleştirici modelleri arasında çok yaygındır. Seramik plakaya sahip saç düzleştirici, ısının plaka üzerinden saçlara eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Bu sayede saçın yanma potansiyeli en aza indirgenmektedir. Saçlarını yakmadan uzun süre kalıcı bir şekilde düzleştirmek isteyenlere keratin katkılı seramik plakalı cihazlar tavsiye edilmektedir. Çünkü keratin katkılı seramik plakalar saçın proteinini kaybetmeden daha kolay düzeleşmesini sağlar.

Düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz :)

      Bir Cevap Yazın