En İyi Saç Maşası Satın Alma Rehberi

Okuma Süresi: 6 Dakika

En İyi Saç Maşası 2019

En kaliteli saç maşası modelleri, saçların yanmadan ve yıpranmadan istenilen seviyede dalgalı görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Saçlarınızın hacimli ve enerjik buklelere kavuşmasını ya da göz alıcı dalgalara sahip olmasını sağlamada en çok terci edilen saç maşası, doğru kullanılması gereken kişisel bakım cihazları arasında yer almaktadır.

Arzum Lisa XL

149 TL 199 TL

Arzum Lisa XL saç maşası modeli, hem kullanışlılık odaklı tasarımı hem de uygun fiyatı ile hanımların en çok tercih ettiği cihazlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Sahip olduğu 32 mm kalınlığındaki seramik plaka sayesinde kolaylıkla tüm gün boyunca bozulmayan bukleler elde edebilirsiniz. 

Arzum Lisa XL saç maşasının 160 ila 200 derece sıcaklık ayarı sayesinde mükemmel sonuçları elde etmek oldukça kolaydır. Özel üretim 32 mm kalınlığa sahip maşa çapı sayesinde tüm gün boyunca bozulmayan daha sıkı ve göz alıcı bukleler elde edebilirsiniz.

10Expert Score
Arzum Lisa XL Yorumları

Ben çok çok memnunum. İnanılmaz uygun bir fiyata aldım indirimde. İnanılmaz doğal ve güzel duruyor.İnanılmaz gür ve uzun saçlı biri olmama rağmen hemen yapılıyor. Yaptıktan sonra aralıklı inçe tarakla tarıyorum tek kelime ile Harika oluyor 👍🏻

hızlı listeye geri dön ↑

Arzum Lisa Saç Maşası

108 TL 139 TL

Arzum Lisa ince saç maşası modeli, markanın en çok tercih edilen saç maşaları arasında yer almaktadır. Sahip olduğu 25 mm genişliğine sahip seramik plakalar sayesinde en etkili sonuçlara ulaşılmasında işlevsellik ve kullanım kolaylığı sağlayan bu cihaz aynı zamanda uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Özellikle ince saç maşası arayışında bulunan hanımların hakkında araştırma yaptığı Arzum Lisa saç maşasının plaka malzemesi uzun ömürlü seramik malzemeden üretilmiştir.

10Expert Score
Arzum Lisa Saç Maşası Yorumları

Kısa sürede ısınıyır ve kalın su dalgaları yapabılıyorsunuz

hızlı listeye geri dön ↑

Remington Seramik

91 TL 142 TL

Remington seramik saç maşası modeli, sıkı kıvırcık saçlardan plaj dalgalarına, hacimli ve canlı görünümden sağlıklı parıltılara kadar tüm saç bakımında istediği görünümü elde etmek isteyen hanımların en büyük yardımcısı konumundadır.

Keratin ve badem yağı ile zenginleştirilmiş gövdesi sayesinde saçlarınıza istediğiniz şekli verirken aynı zamanda bakım yapan bu cihaz, internet üzerinden en çok satılan saç maşası modelleri arasında gösterilmektedir.

10Expert Score
Remington Seramik Yorumları

Bence fiyatına göre çok iyi, kademeli ısı ayarı yok ama paketi açar açmaz denedim saçı biraz yakar belki her üründe olduğu kadar ama ürün gerçekten fiyatına göre mükemmel, benim saçlarım kısa ona rağmen çok güzel yapıyor☺️

hızlı listeye geri dön ↑

Babyliss Sublime Touch 32 mm Saç Maşası

247 TL 418 TL

Babyliss Sublime Touch 32 mm saç maşası modeli, saç bakımında ayrıcalık yaşamak isteyenlerin en çok tercih ettiği kaliteli cihazlar arasında yer almaktadır.

Saçları yakmadan ve yıpratmadan en dalgalı formuna kavuşturmak için 180 C derece ısı ya kadar 10 ısı ayarına sahip olan bu cihaz, özel tasarım seramik kaplaması sayesinde ısının saç tellerine eşit bir şekilde dağıtılmasını böylelikle kökten uca tüm saçta muhteşem bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

Türkiye’de sadece en seçkin kuaförlere özel üretim yapan Babyliss markasının en çok satılan saç maşası modellerinden biri olan bu cihaz uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

10Expert Score
Babyliss Sublime Yorumları

Çok doğal su dalgası için cok iyi iyi ki almışım

hızlı listeye geri dön ↑

Arzum Bellissima Beach Waves Saç Maşası

209 TL 299 TL

Arzum Bellissima Beach Waves saç maşası modeli, hayalinizdeki dalgalara tek dokunuşla pratik bir şekilde ulaşmanız için özel olarak tasarlanmış kasasıyla saç bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Farklılığı seven ve farklı görünümleri denemeyi hedefleyen hanımlar için en ideal saç maşaları arasında gösterilen bu ürün, saçlarınızda mükemmel dalgalar yaratmada en çok tercih edilen cihazlardan biridir.

10Expert Score
Arzum Bellissima Yorumları

Saclarimi her gun her gun by masa ile yapiyorum Ve com dogal duruyor ince masalar yerine bununla yapmak daha gosterisli ve kullanisli Bence kesinlikle her kizin olmali🧡

Düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz :)

Bir Cevap Yazın

İndirimler için Trendyol Uygulamasını İndirin