Teknoloji

Evcil Hayvanlar İçin Xiaomi Petoneer Koku Giderici!

Xiaomi Petoneer Koku Giderici Cihazı

Kedileriniz varsa, idrarlarının ve kakalarının kokulu olduğunu ve eve kolayca bulaştığını biliyorsunuzdur. Neyse ki, bu kokuları etkisiz hale getirebilecek araçlar var. Xiaomi yeni bir tane piyasaya sürdü: Xiaomi Petoneer koku giderici.

Bu koku giderici şu anda Youpin mağazasındayken, Xiaomi daha önce aynı teknolojiye dayalı başka hava temizleyicileri piyasaya sürmüştü . Bugün, Xiaomi Mi Home’a ​​bağlanabilen ve evcil kedi yavrularına odaklanan bir şirket olan Petoneer tarafından üretilen bu koku gidericiden bahsedeceğiz.

Yeni Xiaomi koku giderici, iki haftadır piyasada ve Aliexpress’de satışa başladı. Şimdiye kadar, kullanıcılar bu cihazın çöp kutularına koyulduğunda iyi çalıştığını iddia ediyor. Dışkı gazlarını ve kokuyu gidermede faydalı olduğunu belirtiyorlar.

Xiaomi Petoneer koku giderici, kum havuzlarında ve kapalı ortamlarda kullanılmalıdır. Kedinin dışkısı ve idrarı biriktiğinde, yeri dolduran çok iğrenç bir koku yayarlar. Bu koku giderici ile Xiaomi’nin sterilizatör etkisi yaparak ortamdaki havayı temizlediğini söyleyebiliriz.

Xiaomi Petoneer koku giderici ile kedi kokularını unutabilirsiniz. Cihaz, gün boyunca onları nötralize eden çok az miktarda O3 (ozon) ve negatif iyon kullanır.

En iyi kedi kumlarını incelediğimiz rehberimize göz atabilirsiniz.

Xiaomi Petoneer Koku Giderici Boyutu ve Kurulum Kiti

83 x 83 x 33 mm ölçülerinde, çöp kutularına ve dolapların içine kurulumu kolay olan bir boyutu bulunuyor. Kolay şarj için çıkarılabilir bir kurulum kiti ile birlikte geliyor.

Xiaomi Petoneer

Xiaomi Petoneer Koku Giderici sensör ve pil ömrü

Xiaomi koku giderici, insanları ve hayvanları algılayan bir sensöre sahip. Aynı zamanda sağlığa zarar vermemesi için orta derecede ozon kullanır. 2.600 mAh pil ve USB-C şarj cihazına sahiptir. Bu cihaz aynı zamanda Bluetooth’u da destekler. Duman kokusu için işe yaramadığını belirtmek gerekiyor.

Uygulama

Koku giderici ile Xiaomi Mi Home uygulaması aracılığıyla iletişim kuruluyor. Bu bağlantı sayesinde, koku gidericinin pili ve performansı hakkında ayrıntılar görebiliyoruz. Ek olarak, uygulama ortamı ne sıklıkta sterilize ettiğini ve korumalı alanı arıttığını gösteriyor.

Fiyat ve yorumlar

Xiaomi Petoneer koku giderici AliExpress’te 18 € / 20 $ fiyatla satılmaktadır. Kullanıcılar, evcil hayvan koku giderici aletinin çalıştığını ve gereksinimlerini karşıladığını söylüyor.

Xiaomi Petoneer Koku Giderici Videosu

anlatbakim

Ben Emre. Tüketicilere, ürünleri satın almadan o ürün hakkında bilgi vermek ve en iyi ürünleri listelemek amacıyla anlatbakim blog sitesini kurdum. Bir arkadaşımla beraber ürün incelemeleri yaparak tüketicileri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu