Senbono S08 IP68 Akıllı Saat İncelemesi

Okuma Süresi: 2 Dakika

Senbono S08 IP68 Akıllı Saat

En son aldığım ürün olan Senbono Marka Akıllı Saati 24 Martta sipariş ettim. Sipariş ettikten 10 gün sonra 4 Nisan da ürünü teslim aldım. Detaylıca inceleme fırsatım oldu. Video hazırlayıp eklemeyi de düşünüyorum.

Senbono S08 Ürün Linki → 

$8 İndirim Kuponu →

Öncelikle saatin ekranının kare şeklinde olduğunu bilmeniz gerekiyor. Zaten ben bunu bilerek sipariş etmiştim. Bluetooth ile telefona bağlama işlemi için telefondan bluetooth’u açtıktan sonra saatin sağ tarafında olan tuşa 2 3 sn basmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra saat ve telefon birbiriyle eşleşiyor.

Menüsünde Adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme, spor etkinlikleri takibi, oksijen miktarı ölçme, mesajlar, telefon kamerasını yönetmek için shutter, telefondaki müzik çalar uygulamalarını yönetmek için bir menü ve ayarlar kısmı bulunuyor.

DaFit uygulamasını saat ile birlikte gelen karekodu okutarak yada appstore ve google playden indirebiliyorsunuz. Da Fit uygulamasında saatin 3 farklı ekran şeklinden birini seçme. Bildirim ayarları.  Alarm Yönetimi ve Diğer ayarlara ulaşabiliyorsunuz.

Özelliklerinden hangileri çalışıyor derseniz. Adımsayar, kalp ritmi ölçme, spor etkinliklerinde süre ölçme gibi fonksiyonları güzel çalışıyor. Oksijen miktarı, kalori hesaplama gibi özellikler bana biraz boş geldi. Ayrıca mesaj bildirimleri de çok memnun etmedi beni.

Tasarımını ve kordonunu çok beğendim. Yani çalışmasa bile aksesuar olarak takabilirim. Fiyatına göre özelliklerinin bir çoğunun çalışması da beni memnun etti. Yani bu fiyata tavsiye edebilirim.

Senbono Marka S08 IP68 Akıllı Saat
$23,86 $42,60

Aliexpress Videolu Ürün incelemeleri için → https://anlatbakim.com/aliexpress-alisverislerim-ve-paket-acilimi/

Aliexpress Güncel Kuponları için → https://anlatbakim.com/indirim-kodlari/aliexpress-indirim-kodlari/

 

Düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz :)

      Bir Cevap Yazın