EvTeknoloji

Xiaomi ROIDMI EVE Plus Çöp İstasyonlu Robot Akıllı Elektrikli Süpürge

Xiaomi ROIDMI EVE Plus Çöp İstasyonlu Robot Akıllı Elektrikli Süpürge diğer akıllı süpürgelerden biraz farklı. Roidmi EVE Plus ile, neredeyse daha geleneksel bir model için vereceğimiz paraya , iyileştirilmiş ve artırılmış özelliklere sahip yeni nesil bir roboskop satın alabiliyorsunuz ! Kısacası güzel aynı paraları veriyor ve beklediğimizden daha güçlü özellikler elde ediyoruz.

Xiaomi ROIDMI EVE Plus Tasarım

Roidmi EVE Plus tasarımıyla öne çıkmaktadır. Herhangi bir robot süpürge türünde bulacağınız klasik bir tipi olabilir. Ancak , daha da iyi sonuçlar için yükseltilmiş SLAM algoritmalarıyla alanınızın 4. nesil LDS haritalamasını sunar . Roidmi modelinin doğruluğu önceki robotik modellere göre % 40 daha yüksek olduğundan , evinizin her noktası keşfedilmiş olacak.

Trendyol Fiyatları içi Tıklayın

Ancak burada süpürgemiz daha da ileri gidiyor ve yapay zeka ile alanınızı parçalara ayırıyor. böylece çeşitli görevleri otomatikleştirebilirsiniz! Örneğin, sadece çocuk odasını veya banyoyu temizleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz! Çevresindeki her şeyi kontrol etmek ve engellerden ve aksiliklerden kaçınmak için 30 farklı sensöre sahiptir . 2 cm’ye kadar olan engelleri aşabilir.

5200mAh Batarya

Akıllı robot süpürgeler her ne kadar bataryası bitince şarj ünitesine kendi dönsede tek şarj ile daha fazla alanı temizlemesi için bu modele 5200mAh batarya konulmuş.

Xiaomi ROIDMI EVE Plus

Mijia uygulamasıyla cep telefonunuz üzerinden birçok seçenekle kontrol edebilirsiniz, aynı zamanda Google Assistant veya Alexa ile ses kontrolünü de destekler.

Akıllı Toz Toplama

Sizi her seferinde roboskop kovasını boşaltma ihtiyacından kurtarıyor ! Çoğu robotik elektrikli süpürge, mutlaka toz ve kiri topladıkları küçük bir kaba sahiptir. Roidmi için bu kova 300 ml’yi geçmez. ANCAK,  Roidmi süpürmeyi her bitirdiğinde, gider ve kovayı otomatik olarak, tabanı olan en büyük kovaya boşaltır  !

Üç litreye kadar çöp alabilen bir çöp kutusu var. ÜÇ LİTRE ! Böylece bir ay boyunca değişim yapmadan kullanabiliyorsunuz !

anlatbakim

Ben Emre. Tüketicilere, ürünleri satın almadan o ürün hakkında bilgi vermek ve en iyi ürünleri listelemek amacıyla anlatbakim blog sitesini kurdum. Bir arkadaşımla beraber ürün incelemeleri yaparak tüketicileri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu